تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با امیر شایان چادگانی پور رتبه 2 کنکور زبان 98

گفتگو با رتبه دوم کنکور زبان 98

مصاحبه امیر چادگانی پور رتبه 2 کنکور زبان 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 2 کنکور زبان 98 یعنی امیر شایان چادگانی پور از اصفهان را بخوانید :

امیرشایان چادگانی‌پور از اصفهان رتبه دوم گروه آزمایشی زبان‌های خارجی کنکور سراسری ۹۸ است که تحصیلات خود در رشته تجربی را در مدرسه نیمه‌دولتی در اصفهان تکمیل کرده است. وی متولد ۷۹ است و علاقه دارد در آینده پزشک شود.

چادگانی‌پور در خصوص منابع درسی گفت: تنها کتاب‌های درسی و جزوات پیشنهادشده معلمان را برای کنکور مطالعه کردم. برای درس‌های عمومی در همایش‌های جمع‌بندی شرکت کردم. با وجود اینکه در آزمون‌های آزمایشی شرکت کردم تا رتبه تقریبی‌ام را بدانم اما فکر نمی‌کردم که رتبه دوم زبان خارجی شوم.

چادگانی‌پور در خصوص ساعات مطالعه گفت: اوج مطالعه بنده برای کنکور تعطیلات عید بود که در اردو مطالعاتی مدرسه شرکت کردم و به ۱۲ ۱۱ ساعت مطالعه می‌رسید. روزهای عادی ۵ تا ۶ ساعت مطالعه داشتم. با توجه به اینکه از پایه درسی خوبی برخوردار بودم در روزهای عادی و مواقعی که مدرسه می‌رفتم زمان زیادی را به کنکور اختصاص ندادم.

وی افزود: گروه آزمایشی اصلی من در کنکور تجربی است و علاقه دارم در یکی از دانشگاه‌های تهران یا اصفهان در رشته پزشکی تحصیل کنم. به احتمال زیاد در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی انتخاب رشته نمی‌کنم.

چادگانی‌پور مطرح کرد: حمایت‌های خانواده در سال کنکور بسیار زیاد بود و همواره سعی می‌کردند امکانات و شرایط لازم برای مطالعه کردن را فراهم کنند.

وی در خصوص کلاس‌های کنکور و شرکت در آزمون‌ها گفت: بنده تنها کتاب‌های درسی و جزوه‌های اساتید را مطالعه کردم. برای آزمون‌ها هم در آزمون‌های مدرسه و آموزشگاه‌ها شرکت کردم.

وی در خصوص آینده تحصیلی که در نظر گرفته گفت: با توجه به اینکه وابستگی زیادی به خانواده دارم هرگز مهاجرت نمی‌کنم و انتخابم بین تهران و اصفهان ممکن است.

آنا – خبرگزاری دانشجو

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11758

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]