تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با صالح شاملو احمدی رتبه 1 کنکور زبان 98

گفتگو با رتبه یک کنکور زبان 98

مصاحبه با صالح شاملو احمدی رتبه 1 کنکور زبان 98

سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 1 کنکور زبان 98 یعنی صالح شاملواحمدی از تهران را بخوانید :

صالح شاملو احمدی رتبه اول گروه آزمایشی زبان‌های خارجی 98 است، او که متولد سال ۷۹ است، تحصیلات خود را در یک مدرس غیرانتفاعی در رشته ریاضی به پایان رسانده است.

شاملو احمدی در گفتگو با آنا گفت: باتوجه به این که مطالعه متمرکزی در خصوص زبان نداشتم، به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم که رتبه‌ای در این گروه آزمایشی بیاورم.
وی افزود: گروه آزمایشی‌ام در کنکور سراسری ۹۸ ریاضی بود و به طور متوسط هشت ساعت در روز درس می‌خواندم. تنها در کلاس‌های کنکور مدرسه شرکت کردم و در کنار کتاب‌های درسی از کتاب‌های تست نیز استفاده می‌کردم.

شاملو احمدی بیان کرد: برای آمادگی در کنکو در آزمون‌های آزمایشی شرکت می‌کردم که جمعیت آماری بالایی دارند.
وی در خصوص انتخاب رشته گفت: در گروه آزمایشی زبان انتخاب رشته نمی‌کنم. برای انتخاب رشته منتظر رتبه‌ام در گروه ریاضی می‌مانم. انتخاب اولم در گروه ریاضی، فیزیک دانشگاه صنعتی شریف است.

شاملو با اشاره به اینکه حمایت خانواده عامل مهمی در سال کنکور است، مطرح کرد: خانواده‌ام در همه زمینه‌های درسی، مادی و معنوی به صورت صد درصدی از من حمایت کردند.

 

منابع : خبرگزاری آنا و عکس از خبرگزاری صدا و سیما

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11741

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]