TAMLAND

مدابوک

تام لند

درباره ما

 

شروع پی سی کنکور به اوایل سال 97 برمی گرده. چون که کنکوریا سرشون شلوغه و میخوان که به همه جور سرویس و امکاناتی مثل: اخبار کنکور، مشاوره کنکور، سوالات کنکور، جزوات آموزشی و امتحانات نهایی،مطالب انگیزشی، و سایر ابزارهای کمکی(روز شمار کنکور،ماشین حساب،درصدگیری تست ها) دسترسی داشته باشن، بدون اینکه بخوان از این سایت به اون سایت برن و خودشونو سردرگم کنن؛ حتی بعضی جاها مطالب درستی پیدا نمی کنن و چیزی جز اتلاف وقت و اطلاعات نادرست که شما رو از مسیر اصلی منحرف میکنه گیرتون نمیاد، خب این اصلا خوب نیست چون به عنوان یه کنکوری تو وقت کمی داری و حتی یه دقیقه هم غنیمته!

به همین خاطر ما پی سی کنکور رو مناسب با خواسته های کنکوریا طراحی کردیم و الان چند ساله که به دانش آموزا خدمت می کنیم.

پی سی کنکور کلی امکانات برای داوطلبان کنکور داره که بهشون کمک میکنه که نه تنها پربارتر باشن و از وقتشون نهایت استفاده رو کنن، بلکه به اونا این فرصت رو میده که از تمامی امکانات به طور رایگان استفاده کنن!

ایده ی اصلی درست کردن این سایت کمک آموزشی و طراحی اون این بود که محیط سایت رو طوری دیزاین کنیم که دانش آموزان سریع به اطلاعات مورد نظرشون برسند و دسترسی آسونی داشته باشند. هدف ما همواره بروز بودن و بهترین مرجع آموزشی دانش آموزان.

پی سی کنکور سایتیه که توش تازه ترین، داغ ترین و به روزترین مطالب و برای شما به اشتراک میزاریم. ما به هیچ موسسه یا دسته ای مرتبط نیستیم و افتخار میکنیم که شما ما رو مورد اعتماد خودتون قرار میدید، هدف ما موفقیت دانش آموزان در امتحانات و کنکوره،که در ادامه نیز با توکل به خدا و همراهی شما کاربران عزیز پی سی کنکور سعی خواهیم کرد هر چه بیشتر در این راه موفق باشیم.

همواره از نظرات و پیشنهادات و انتقادات استقبال می کنیم،پس حتما ما رو از نگاه زیباتون محروم نکنید

ایمیل پشتیبانی سایت : NASERRAYA8@GMAIL.COM

پیامک کوتاه(فقط اس ام اس): 09921235300

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- کامنت های مربوط به اشکالات و مشاوره درسی پاسخ داده نمی شود.

2- نظرات حاوی توهین، تحقیر و تمسخر به افراد یا سازمان ها دولتی یا خصوصی به هر شکلی تایید نمی شوند. 

3- نظرات شما پس از ارسال، در اولین فرصت تایید می شوند.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

:: ارسال کامنت به معنی پذیرفتن شرایط ارسال دیدگاه (مشاهده) می باشد. ::

X
[تام لند]