مشاوره کنکور idnovinتام لند 1400تام لندaka100

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

شرایط دریافت دیپلم المثنی|صدور دیپلم المثنی آموزش و پرورش

شرایط دریافت دیپلم المثنی|صدور دیپلم المثنی آموزش و پرورش
دیپلم المثنی

پی سی کنکور : رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که ترتیبی اتخاذ شده تا کسانی که به دلایل موجه گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه‌شان (دیپلم) مفقود شده است، به درخواست کتبی آنها توسط ادارات محل تحصیل مربوطه رسیدگی و دیپلم المثنی صادر شود.

خسرو ساکی در این باره اظهار کرد: به منظور ساماندهی و افزایش اعتبار صدور و تایید مدارک تحصیلی دانش آموزان، براساس آیین نامه ساماندهی صدور و تایید مدارک تحصیلی، مصوب جلسه ۹۱۷ شورای عالی آموزش و پرورش، اقدام به طراحی و چاپ دیپلم پایان تحصیلات دوره متوسطه با اعمال بیش از شش آیتم دارای استانداردهای امنیتی شده است.

وی افزود: این امر قطعا اقدام مؤثری در جهت پیشگیری از جعل و مقابله با سوء استفاده گران است.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش همچنین اعلام کرد که ترتیبی اتخاذ شده تا کسانی که به دلایل موجه گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه‌شان مفقود شده است، به درخواست کتبی آنها توسط ادارات محل تحصیل مربوطه رسیدگی و دیپلم المثنی صادر شود.

 

سوالات متداول دیپلم المثنی :

اگر مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی گم شود ، چه باید کرد؟

در صورتی که دیپلم خود را گم کرده اید ،باید حضورا به آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کنید و دلیل موجه و مناسبی برای مفقودی مدرک دیپلم خود داشته باشید،سپس درخواست کتبی خود را ارائه کرده و سرانجام مدرک دیپلم المثتنی شما صادر خواهد شد.

 

 

منابع : خبرگزاری ایسنا و عکس از همشهری آنلاین – پی سی کنکور

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=13572

ممکن است شما دوست داشته باشید
21 نظر
 1. ژیلا می گوید

  سلام من تو آتیش سوزی کل مدارکم از بین رفته الان مدرک دیپلممو لازم دارم رفتم اداره کل فرستادن ناحیه یک از اونجا فرستادن مدرسه متوسطه برای دیپلم دیگه چه ربطی بهم دارن نمیدونم تاریخ و سالشم یادم نمیاد کی بوده اونجا گفتن بتونیم مدرک سیکلتو پیدا میکنیم اگه امکانش باشه

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام ژیلا خانم گرامی
   بهتره با داشتن مدارک آتش سوری که اگر به تایید ارگانی رسیده از واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه تون سوال کنید،در هر صورت اگر مدارک تون صادر هم نشود گواهی بهتون میدن که این مدارک رو فارغ التحصیل شدید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]