معرفی بهترین کلاس آنلاین کنکور + هزینه

آموزشگاه های آنلاین کنکور

بهترین کلاس های آنلاین کنکور

پی سی کنکور : کلاس های آنلاین کنکور پدیده ی جدیدی است که در چند سال اخیر با استقبال روبرو شده است و در همین مدت زمان کوتاه برخی از موسسات نیز فعالیت های خود را در این فضا شروع کرده اند،به همین دلیل قصد داریم تا به معرفی مختصری از این آموزشگاه های آنلاین کنکور بپردازیم،پس تا پایان با ما همراه باشید.

 

فهرست مطالب :

– معرفی کلاسینو

– معرفی تام لند

– معرفی رایان کلاس

– معرفی آکادمی آنلاین تخته سیاه

– جمع بندی نهایی

 

کلاس های آنلاین کلاسینو

آموزشگاه کلاسینو متعلق به موسسه راه اندیشه است و داوطلبان برای ثبت نام در این کلاس ها ابتدا می توانند یک جلسه رایگان ثبت نام کنند و در صورت تمایل نسبت به ثبت نام کامل و پرداخت هزینه آن اقدام کنند.

کلاس های آنلاین کلاسینو با استفاده از مرورگر کروم و نرم افزار adobe connect FI به کاربران ارائه می شود.هم چنین کلاس هایی که در آن ارائه می شود شامل دروس عمومی و اختصاصی رشته ریاضی و تجربی می باشد ولی دروس تخصصی انسانی و هنر و زبان در آن ارائه نمی شود.

کلاسینو

هزینه ثبت نام کلاس های آنلاین کلاسینو

ادبیات

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین ادبیات کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،700 هزار تومان می باشد و توسط رضا حسینی یکتا ویژه هر دو نظام قدیم و جدید ارائه می شود.

 

عربی

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین عربی کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،700 هزار تومان می باشد و توسط محمد واعظی ویژه هر دو نظام قدیم و جدید ارائه می شود.

 

زبان انگلیسی

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین زبان انگلیسی کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،700 هزار تومان برای تدریس توسط علیرضا جابری می باشد و  هم چنین هزینه کلاس نکته و تست مرتضی زینعلی350 هزار تومان می باشد،که هر کدام از این دو کلاس برای نظام قدیم و جدید ارائه می شود و به صورت جداگانه نیز قابل تهیه می باشند.

 

دین و زندگی

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین دین و زندگی کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،700 هزار تومان می باشد و توسط علی فروغی نیا ویژه هر دو نظام قدیم و جدید ارائه می شود.

 

زیست شناسی :

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین زیست شناسی کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،یک میلیون تومان می باشد و توسط دبیرانی همچون آرام فر،سینا عربشاهی،وحید شایسته،محمد علی همدانی در دو بخش نظام قدیم و نظام جدید ارائه می شود،که هر کدام به صورت جداگانه قابل انتخاب می باشد.

 

فیزیک :

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین فیزیک کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،یک میلیون تومان می باشد و توسط دبیرانی همچون علیرضا عربشاهی،محمد نوکنده در دو بخش نظام قدیم و نظام جدید ارائه می شود،که هر کدام به صورت جداگانه قابل انتخاب می باشد.

 

ریاضی تجربی :

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین ریاضی تجربی کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،یک میلیون تومان می باشد و توسط دبیرانی همچون آریان حیدری،بابک سادات در دو بخش نظام قدیم و نظام جدید ارائه می شود،که هر کدام به صورت جداگانه قابل انتخاب می باشد.

 

حسابان :

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین حسابان کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،یک میلیون تومان می باشد و توسط اکبر کلاه ملکی ارائه می شود.

 

هندسه و گسسته :

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین هندسه و گسسته کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،یک میلیون تومان می باشد و توسط بهرام جلالی ارائه می شود.

 

شیمی

هزینه ثبت نام برای کلاس آنلاین شیمی کلاسینو از ابتدای سال تحصیلی و مخصوص کنکور 99 ،یک میلیون تومان می باشد و توسط دبیرانی همچون کامبیز فرزانه(نظام قدیم و جدید) ،محمدرضا مصلایی(نظام جدید) ارائه می شود که هر کدام به صورت جداگانه قابل انتخاب می باشد.

– نمونه فیلم کلاس آنلاین آموزشگاه کلاسینو

نمونه تدریس ریاضی تجربی توسط آریان حیدری

کلاس های آنلاین تام لند

تام لند

آموزشگاه آنلاین تام لند نیز یکی از موسساتی است که اخیرا فعالیت خود را شروه کرده است،این موسسه با شعار عدالت آموزشی به عرصه آموزش آنلاین ورود کرده است و باید در ادامه دید که تا چه حد مورد استقبال کاربران قرار می گیرد.

کلاس های آنلاین تام لند برای داوطلبان رشته های ریاضی ،تجربی،انسانی،زبان، و دروس عمومی هنر ویژه داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم عرضه می شود که در زمان تهیه این مطلب تنها اطلاعات ثبت نام داوطلبان نظام جدید منتشر شده بود.

 

هزینه ثبت نام کلاس های کنکور تام لند

– دروس عمومی

 

ادبیات فارسی

کلاس ادبیات جامع نظام جدید تام لند توسط علیرضا عبدالمحمدی ارائه می شود،هزینه ثبت نام منطقه 1 =570 هزار تومان ، هزینه ثبت نام منطقه 2 =450 هزار تومان ، هزینه ثبت نام منطقه 3 = 390 هزار تومان

 

عربی جامع نظام جدید

کلاس آنلاین عربی جامع نظام جدید تام لند توسط امیر هورفر ارائه می شود،و هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1=570 هزار تومان ،هزینه ثبت نام منطقه2=450 هزار تومان ، هزینه ثبت نام منطقه 3=390 هزار تومان می باشد

 

دین و زندگی نظام جدید

کلاس آنلاین دین و زندگی نظام جدید تام لند توسط محمد کریمی ارائه می شود و هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1=570 هزار تومان ، برای منطقه 2=450 هزار تومان ، برای منطقه 3=390 هزار تومان می باشد.

 

زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی جامع نظام جدید تام لند توسط مرتضی زینعلی ارائه می شود،هزینه ثبت نام منطقه 1=570 هزار تومان ، هزینه ثبت نام منطقه 2=450 هزار تومان ، هزینه ثبت نام منطقه 3= 390 هزار تومان

 

– دروس اختصاصی 

ریاضی تجربی

کلاس آنلاین ریاضی تجربی نظام جدید تام لند توسط افشین ملاک پور ارائه می شود، هزینه ثبت نام منطقه 1=980 هزار تومان ،هزینه ثبت نام منطقه 2=780 هزار تومان ،هزینه ثبت نام منطقه 3=680 هزار تومان

 

زیست شناسی

کلاس آنلاین زیست شناسی نظام جدید تام بند توسط حنیف عظیمی ارائه می شود و هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1 = 980 هزار تومان ، هزینه ثبت نام منطقه 2 = 780 هزار تومان، هزینه ثبت نام منطقه 3 = 680 هزار تومان می باشد

 

فیزیک

کلاس آنلاین فیزیک تجربی جامع نظام جدید تام لند توسط محمودرضا ذهبی ارائه می شود،هزینه ثبت نام منطقه 1=979 هزار تومان،هزینه ثبت نام منطقه 2=782 هزار تومان،هزینه ثبت نام منطقه 3=680 هزار تومان

ثبت نام به صورت جداگانه ،فیزیک دوازدهم : به ترتیب مناطق 1 و 2 و 3 برابر است با  400،460،576هزار تومان 

ثبت نام به صورت جداگانه،فیزیک دهم و یازدهم : به ترتیب مناطق 1 و 2 و 3 برابر است با  400،460،576هزار تومان

 

شیمی

کلاس آنلاین شیمی کنکور نظام جدید تام لند شامل دهم و یازدهم و دوازدهم توسط رضا بابایی ارائه می شود و قیمت آن بر اساس هر منطقه متفاوت خواهد بود،برای داوطلبان منطقه 1= 979 هزار تومان ،برای داوطلبان منطقه 2=782 هزار تومان،برای داوطلبان منطقه 3=680 هزار تومان

به صورت جداگانه ،شیمی دوازدهم : به ترتیب مناطق 1 و 2 و 3 برابر است با  400،460،576هزار تومان 

به صورت جداگانه،شیمی دهم و یازدهم : به ترتیب مناطق 1 و 2 و 3 برابر است با  400،460،576هزار تومان 

 

هندسه ریاضی نظام جدید

کلاس آنلاین هندسه ریاضی نظام جدید تام لند توسط مهندس علایی نسب ارائه می شود ،که هزینه ثبت نام آن برای برای داوطلبان منطقه 1= 979 هزار تومان ،برای داوطلبان منطقه 2=782 هزار تومان،برای داوطلبان منطقه 3=680 هزار تومان می باشد.

 

حسابان،دیفرانسیل

کلاس آنلاین حسابان توسط مهندس شفیع زاده ارائه می شود،که هزینه ثبت نام آن برای برای داوطلبان منطقه 1= 979 هزار تومان ،برای داوطلبان منطقه 2=782 هزار تومان،برای داوطلبان منطقه 3=680 هزار تومان می باشد.

 

ریاضیات گسسته و آمار و احتمال

کلاس آنلاین ریاضیات گسسته و آمار و احتمال تام لند توسط رسول حاجی زاده ارائه می شود،که هزینه ثبت نام آن برای برای داوطلبان منطقه 1= 979 هزار تومان ،برای داوطلبان منطقه 2=782 هزار تومان،برای داوطلبان منطقه 3=680 هزار تومان م باشد.

کلاس آنلاین ریاضیات گسسته و آمار و احتمال تام لند توسط مهندس علایی نسب ارائه می شود،که هزینه ثبت نام آن برای برای داوطلبان منطقه 1= 979 هزار تومان ،برای داوطلبان منطقه 2=782 هزار تومان،برای داوطلبان منطقه 3=680 هزار تومان می باشد.

*به صورت جداگانه برای هر کدام از دو دبیر قابل تهیه می باشد.

 

اقتصاد انسانی

کلاس آنلاین اقتصاد جامع نظام جدید تام لند توسط حسین خاکساری ارائه می شود،که هزینه ثت نام آن برای منطقه 1=570 هزار تومان ،برای منطقه 2=450 هزار تومان ، برای منطقه 3= 390 هزار تومان می باشد.

 

ریاضیات انسانی

کلاس آنلاین ریاضیات انسانی جامع نظام جدید تام لند توسط مرتضی محمدی نژاد ارائه می شود،هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1=790 هزار تومان ،برای منطقه 2=630 هزار تومان ،برای منطقه 3= 550 هزار تومان می باشد.

 

زبان و ادبیات اختصاصی انسانی

کلاس آنلاین زبان و ادبیات اختصاصی انسانی جامع نظام جدید تام لند توسط علیرضا عبدالمحمدی نژاد ارائه می شود،هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1=570 هزار تومان ،برای منطقه 2=450 هزار تومان ،برای منطقه 3= 390 هزار تومان می باشد.

 

عربی اختصاصی انسانی

کلاس آنلاین عربی اختصاصی انسانی جامع نظام جدید تام لند توسط امیرهورفر ارائه می شود،هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1=570 هزار تومان ، برای منطقه 2=6450 هزار تومان ، برای منطقه 3= 390 هزار تومان می باشد.

 

فلسفه و منطق انسانی

کلاس آنلاین فلسفه و منطق نظام جدید تام لند توسط محسن بهادر ارائه می شود،هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1=790 هزار تومان ، برای منطقه 2=630 هزار تومان ، برای منطقه 3= 550 هزار تومان می باشد.

 

زبان انگلیسی تخصصی رشته زبان

کلاس آنلاین زبان انگلیسی اختصاصی نظام جدید توسط مرتضی زینعلی ارائه می شود،هزینه ثبت نام آن برای منطقه 1=980 هزار تومان ، برای منطقه 2=780 هزار تومان ، برای منطقه 3= 680 هزار تومان می باشد.

 

– نمونه فیلم کلاس آنلاین آموزشگاه تام لند

نمونه تدریس شیمی توسط رضا بابایی

کلاس های آنلاین رایان کلاس

رایان کلاس

رایان کلاس نیز یکی از موسسات آموزش آنلاین است که به تازگی به این عرصه پیوسته است و در حال حاضر تنها برای داوطلبان نظام جدید ارائه می شود که چندین نمونه فیلم از برگزاری این کلاس ها در سایت آموزشگاه موجود است که می توانید پس از دیدن نمونه ها نسبت به ثبت نام در آن اقدام کنید.

هزینه ثبت نام رایان کلاس

عربی

عربی نظام جدید رایان کلاس توسط ایادفیلی ارائه می شود و هزینه جامع آن 900 هزار تومان می باشد که می توان در سه قسط نیز پرداخت کرد.

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی جامع نظام جدید رایان کلاس توسط روزبه شهلایی مقدم ارائه می شود  و هزینه آن 900 هزار تومان می باشد که می توان در سه قسط نیز پرداخت کرد.

زیست شناسی

زیست شناسی نظام جدید رایان کلاس توسط اشکان هاشمی ارائه می گردد و هزینه جامع آن 1/500 هزار تومان می باشد .هم چنین هزینه جداگانه پایه های دوازدهم 900 هزار تومان و هزینه پایه های دهم و یازدهم نیز 900 هزار تومان می باشد.

ریاضی تجربی

ریاضی تجربی نظام جدید رایان کلاس توسط سروش مویینی ارائه می شود و هزینه جامع آن 1/500 هزار تومان می باشد .هم چنین هزینه جداگانه پایه های دوازدهم 900 هزار تومان و هزینه پایه های دهم و یازدهم نیز 900 هزار تومان می باشد.

فیزیک

فیزیک جامع نظام جدید رایان کلاس توسط فرید شهریاری ارائه می شود و هزینه آن 1/500 هزار تومان می باشد که در سه قط نیز قابل پرداخت می باشد،هم چنین هزینه جداگانه پایه های دوازدهم 900 هزار تومان و هزینه پایه های دهم و یازدهم نیز 900 هزار تومان می باشد.

شیمی

شیمی نظام جدید رایان کلاس توسط بهمن بازرگان ارائه می شود و هزینه آن 1/500 هزار تومان می باشد که می توان در سه قسط نیز پرداخت کرد.

 

– نمونه فیلم کلاس آنلاین آموزشگاه رایان کلاس

نمونه تدریس فیزیک توسط فرید شهریاری

کلاس های آکادمی آنلاین تخته سیاه

آکادمی آنلاین تخته سیاه

کلاس های آنلاین آکادمی تخته سیاه متعلق به انتشارات تخته سیاه نیز فعالیت خود را در بستر آموزش مجازی آغاز کرده است،که می توانید اسامی دبیران و هزینه ثبت نام هر درس را مشاهده کنید.

 

هزینه ثبت نام آکادمی آنلاین تخته سیاه 

دروس عمومی :

 

ادبیات

کلاس آنلاین ادبیات نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط شاهین زاد برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

عربی

کلاس آنلاین عربی نظام جدید و قدیم آکادمی تخته سیاه توسط حامد قدیمی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 700 هزار تومان می باشد.

 

دین و زندگی

کلاس آنلاین دین و زندگی نظام جدید و نظام قدیم آکادمی تخته سیاه توسط هادی سرکشیک زاده برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 700 هزار تومان می باشد.

 

زبان انگلیسی

کلاس آنلاین زبان انگلیسی نظام جدید و نظام قدیم آکادمی تخته سیاه توسط شعبان پور برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 700 هزار تومان می باشد.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط سیامک جلالی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 700 هزار تومان می باشد.

 

دروس اختصاصی :

هندسه

کلاس آنلاین هندسه نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط آقای خزایی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

فیزیک

کلاس آنلاین هندسه نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط رشاد براتی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

هندسه

کلاس آنلاین هندسه نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط خزایی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

حسابان 

کلاس آنلاین حسابان نظام جدید  آکادمی تخته سیاه توسط سلامیان برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

گسسته

کلاس آنلاین گسستهنظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط خزایی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

ریاضی تجربی

کلاس آنلاین ریاضی تجربی نظام قدیم و نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط ملک نیازی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

زیست شناسی

کلاس آنلاین زیست شناسی نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط مهدی آرام فر برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

کلاس آنلاین زیست شناسی نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط احمدرضا نصیری برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

فیزیک

کلاس آنلاین فیزیک نظام جدید و نظام قدیم آکادمی تخته سیاه توسط نادری نژاد برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

شیمی

کلاس آنلاین شیمی نظام جدید آکادمی تخته سیاه توسط محمد مرادی برای سال تحصیلی کنکور 99 برگزار می شود و هزینه آن 1 میلیون تومان می باشد.

 

حرف آخر و جمع بندی نهایی

امیدواریم که تا حد مطلوبی با شیوه برگزاری این کلاس های آنلاین آشنا شده باشید،موسساتی که در بالا معرفی شدند هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند و مطالب درج شده نیز صرفا بر اساس اطلاعات ارائه شده در سایت هر موسسه بوده است و ممکن است به مرور زمان شامل تغییراتی شوند.جدا از این موسسات که گفته شد بعضی از موسسات دیگر نیز در این عرصه فعالیت دارند همچون آموزشگاه کنکور هدف،موسسه ماز ،موسسه آلا که تا به این لحظه اطلاعات زیادی از نحوه برگزاری کلاس های آنلاین شان را منتشر نکرده اند و برخی از موسسات دیگر نیز تنها در دوران جمع بندی و نزدیک به کنکور برخی همایش های آنلاین برگزار می کنند،هم چنین می توانید از مطالب بهترین آزمون آزمایشی کنکور ، بهترین منابع کنکور نیز دیدن کنید.

 

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانید با نظرات خود در رابطه با این مطلب ،تجربیات خودتان را از این موسسات به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11513

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
 1. مریم شهبازی می گوید

  من هیچ پولی ندارم خودمم توروستازندگی میکنم.خودمم مشکل معلول جسمی حرکتی هستم.پدرمم کارافتاده.حتی مدارک هم دارم میخوام کمکم کنیدپزشکی قبول بشم

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مریم خانم گرامی
   خواهش می کنم،در چه زمینه ای میتوانیم ما و سایر کاربران به شما کمک کنیم

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*