کنکور
امتحان نهایی
سوالات کنکور سراسری
حل تمرین کتاب درسی
جزوه درسی
porsesh

معلم شیمی کلاس های آنلاین اوربیتال

اگر مالک این دامنه orbitaledu.com و توضیحات ذکر شده هستید، از طریق قسمت تماس با ما انتهای سایت پیام بدید

در چند سال اخیر با گسترش امکانات و افزایش سرعت اینترنت، کلاس های آنلاین بسیار پر طرفدار شده است. اما این روزها با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، بسیاری از خانواده ها به دنبال معلم خصوصی آنلاین هستند. در این مقاله قصد داریم در مورد کلاس های تدریس خصوصی شیمی و نحوه ی برگزاری آن توسط معلم شیمی اوربیتال صحبت کنیم.

 

چگونه کلاس های آنلاین با کیفیت برگزار کنیم؟

متاسفانه بخش قابل توجهی از کلاس های آنلاینی که به صورت خصوصی برگزار می شود، دارای کیفیتی مشابه کلاس های حضوری نیست؛ دلیل این مورد، عدم استفاده از ابزار صحیح برای برگزاری کلاس تدریس خصوصی آنلاین است.

ما به شما برنامه ی زوم (zoom) را پیشنهاد می کنیم. از طریق این برنامه شما می توانید یک کلاس خصوصی واقعی داشته باشید که همه ی امکانات و قابلیت های کلاس حضوری را دارد. شما در عکس زیر تصویری از کلاس آنلاین معلم شیمی اوربیتال را می بینید. استاد و دانش آموز با تماس صوتی و تصویری آنلاین در کلاس حضور دارند و بر روی اسلاید توضیحات نوشته می شوند. همچنین این جلسه ی تدریس خصوصی ضبط می شود و در اختیار دانش آموز قرار می گیرد.

 

تفاوت هزینه ی کلاس های خصوصی آنلاین نسبت به حضوری

برای برگزاری یک کلاس تدریس خصوصی حضوری، معلم باید زمان قابل توجهی را صرف کند؛ این در حالی است که در کلاس های آنلاین به دلیل صرفه جویی در وقت، هزینه ی بسیار پایین تری نسبت به تدریس حضوری از دانش آموز دریافت می شود.

کلاس های تدریس خصوصی استاد شیمی کنکور

امکان برگزاری کلاس برای همه ی دانش آموزان کشور

هم اکنون در کلاس های آنلاین اوربیتال، دانش آموزان از شهرهای مختلف در کلاس های تدریس خصوصی استاد شیمی کنکور شرکت می کنند. در این کلاس ها، دانش آموز جزوه و فیلم جلسه ی کلاس را دریافت می کند. فیلمی که در اختیار دانش آموز قرار می گیرد با یک فیلم آموزشی تفاوت چشمگیری دارد؛ این فیلم مربوط به کلاس دانش آموز است و در آن اشکالات دانش آموز بررسی و رفع شده است و دانش آموز با دیدن دوباره ی این جلسه تمامی مطالب را مرور می کند.

 

تفاوت معلم با ابزار آموزشی

این روزها تبلیغات وسیعی در زمینه ی معلم خصوصی از موسسات بزرگ کشور دیده می شود؛ اما این موسسات بجای ارائه ی معلم در زمینه ی تدریس خصوصی، فیلم های آموزشی را که در واقع ابزار آموزشی هستند را به اشتباه به عنوان معلم خصوصی تبلیغ می کنند. باید توجه داشت که فیلم آموزشی، همانند کتاب های کمک درسی، صرفاً ابزار آموزشی هستند. گرچه استفاده ی درست از همین ابزار می تواند بسیار موثر باشد، اما فیلم آموزشی و کتاب هرگز جایگاه معلم خصوصی را به خود اختصاص نمی دهد.

به طور مثال یک معلم خصوصی شیمی، وقتی مبحث استوکیومتری را به یک دانش آموز تدریس می کند، براساس نقاط قوت و ضعف دانش آموز روش تدریس خود و ترتیب ارائه مطالب برای دانش آموز را شخصی سازی می کند. وظیفه ی معلم خصوصی شیمی همین است؛ اینکه روش حل مسائل استوکیومتری را با در نظر گرفتن توانمندهای دانش آموز ارائه کند و اگر غیر این باشد، همان کلاس های مدرسه برای دانش آموز میباست کافی باشد.

 

کلاس های تدریس خصوصی اوربیتال

در زمینه ی تدریس خصوصی سایت اوربیتال با بهترین معلمان کشور همکاری می کند که به صورت حضوری و آنلاین کلاس های خود را برگزار می کنند. در این مقاله به طور مثال در مورد کلاس های تدریس خصوصی شیمی که توسط استاد شیمی فیلم های آموزشی قلمچی یعنی استاد ساسان اسماعیل پور برگزار می شود، صحبت کردیم. شما برای دیدن سایر معلمان می توانید وارد سایت اوربیتال شوید و برای دریافت مشاوره با پشتیبانی تماس بگیرید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

guest
(منتشر نخواهد شد)
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
X
[تام لند]