تام لند 1400tamlandمازتام لند 1400

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 99

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

پی سی کنکور : متقاضیان ثبت‌نام در کنکور 99، با دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام کنکور سراسری 99 ، ضمن مطالعه دقیق آن برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه ایثارگران که در این دفترچه راهنما درج شده است، در صورتی که دارای شرایط مندرج در دفترچه ‌باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کنند.

کلیه داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در آزمون رشته‌های تحصیلی با کنکور سراسری ۱۳۹۹ باید واجد کلیه شرایط عمومی و اختصاصی مطابق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام باشند. برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ داشتن یکی از مدارک دیپلم نظام آموزشی جدید یعنی نظام آموزشی ۶-۳-۳ در یکی از شاخه‌های نظری فنی و حرفه‌ای و یا کاردانش، دیپلم دوره چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه، گواهینامه دوره پیش دانشگاهی و مدرک کاردانی یا فوق دیپلم را دارا باشند.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با میزان، گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون رشته‌های تحصیلی با آزمون سال ۱۳۹۹ برای ورود به دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی، ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز و در روز ۲۴ بهمن ماه پایان‌می پذیرد.

توکلی در ادامه بیان کرد: لازم به ذکر است پذیرش در هر یک از کد رشته محل‌های با آزمون براساس نمره کنکور و سوابق تحصیلی همانند آزمون سراسری سال گذشته انجام خواهد شد.  (مطالعه کامل نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور)

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه بیان کرد: کلیه داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام در رشته‌های تحصیلی با آزمون سال ۹۹ ضرورت دارد که از روز چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه ۹۸ با مراجعه به سایت ثبت نام سازمان سنجش و آموزش کشور و مطالعه دقیق اطلاعیه تکمیلی و مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام در صورت واجد شرایط بودن برابر ضوابط و دستورالعمل‌های مربوط نسبت به ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

وی در ادامه بیان کرد: مدارک تحصیلی باید تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ دریافت شود. کسانی که با مدارک کاردانی (پزشکی و غیر پزشکی) در این آزمون شرکت می‌کنند باید تعهدات قانونی خود را گذرانده باشند. کسانی که ۲ مدرک دیپلم دارند، در صورت تمایل برای اعمال سوابق تحصیلی با دیپلمی که با گروه آموزشی موردنظرشان هماهنگی دارد، ثبت نام نمایند. (مطالعه کامل مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 99)

توکلی در ادامه گفت: هر دواطلب بدون در نظر گرفتن نوع مدرک تحصیلی نظام آموزشی، نظام آموزشی جدید ۶-۳-۳ و یا نظام آموزشی قدیم و یا مدرک پیش دانشگاهی می‌تواند بر اساس مندرجات جداول شماره ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ منحصرا در یکی از گروه‌های آموزشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و یا زبان‌های خارجی ثبت نام و در آزمون آن شرکت کند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: هر دواطلب علاوه بر ثبت نام در گروه‌های آموزشی اصلی یعنی (علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و یا علوم انسانی) در صورت تمایل می‌تواند در یکی از گروه‌های آموزشی هنر و یا زبان‌های خارجی و یا هر دو گروه آموزشی (هنر و زبان‌های خارجی) نیز ثبت نام نموده و در آزمون‌های گروه‌های آموزشی مذکور بر حسب مورد شرکت نماید. (مطالعه کامل شرایط ثبت نام کنکور 99)

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 شامل دفترچه ثبت نام رشته های زیر می باشد :

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ریاضی 99 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور تجربی 99 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور انسانی 99 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور هنر 99 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور زبان 99 

لینک کمکی دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

هم چنین برای دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور اینجا را کلیک کنید

 

اصلاحیه دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99

موارد اصلاحي مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام کنکور 99:

1) بند «و» از بخش «2-2-2- شرایط اختصاصی» مندرج در صفحه 20 دفترچه راهنمای ثبت نام به شرح زیر اصلاح می شود:

دانش آموختگان مقطع كارشناسي ارشد (پيوسته و ناپيوسته) كليه رشته هاي تحصيلي و دكتري عمومي پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي و دكتري حرفه اي دامپزشكي متقاضي تحصيل مجدد، ميتوانند با رعايت شرايط زير از طريق قبولي در آزمون سراسري در مقطع دكتري عمومي رشته هاي پزشكي، دندانپزشکی و داروسازي تحصيل نمايند و محدوديتي در انتخاب دوره هاي مختلف (روزانه، مازاد و پرديس) ندارند: 1-انجام خدمات موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان براي مشمولين اين قانون الزامي است، 2-دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان يا دستگاههاي اجرايي و عدم دارا بودن تعهدات سهميه بومي و يا سهميه مناطق محروم، 3- نداشتن ممنوعيت تحصيل از نظر سازمان نظام وظيفه.

2) شرایط پذیرش رشته «فوریتهای پزشکی پیش بیمارستانی» در دو مقطع «کاردانی» و «کارشناسی» به شرح زیر اعلام میشود. جزئیات رشته محلها در هر یک از مقاطع مذکور، بعد از اعلام تقاضای پذیرش توسط دانشگاهها و دانشکدههای علوم پزشکی و نیز صدور مجوز پذیرش توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متعاقباً در دفترچه راهنمای انتخاب رشته به داوطلبان اطلاع رسانی می‌شود. رشته «فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی» در مقطع کارشناسی در زيرگروه 1 گروه آزمايشي علوم تجربي ( جدول ضرایب کنکور تجربی) قرار مي‌‌گيرد.

الف) ضوابط مربوط به پذيرش دانشجو (زن/مرد) در رشته فوريت‌هاي پزشكي پيش بيمارستاني در دانشگاه‌هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كشور:

1- داشتن سلامت جسماني و عدم ابتلا به بيماري‌هاي مزمن، واگير و صعب‌العلاج مانند: ديابت، فشار خون، آسم، نارسايي كليه، بيماري‌هاي پيشرفته قلبي و …، 2- نداشتن صرع و هيچگونه عوارض رواني، 3- نداشتن تغيير شكل مادرزادي يا اكتسابي اسكلت بخصوص اندام‌ها و عدم استفاده از اندام‌هاي مصنوعي، 4-عدم اعتياد به سيگار و ساير مواد مخدر، 5-داشتن قدرت تكلم طبيعي (نداشتن لكنت زبان)، 6-داشتن قدرت بينايي و شنوايي كامل، 7- قد داوطلبان زن نباید از 165 سانتی متر کمتر باشد و قد داوطلبان مرد نباید از 170 سانتی متر کمتر باشد، 8-حداكثر سن 24 سال و با احتساب مدت خدمت وظيفه عمومي 26 سال مي‌باشد، 9-آمادگي انجام تمرينات ورزشي و كسب مهارت‌هاي بدني جهت امدادرساني سريع و صحيح، 10-تاييد سلامت جسماني و رواني و ساير موارد گفته شده توسط دانشگاه مربوط پس از قبولي در آزمون و به هنگام ثبت‌نام در دانشگاه.

ب) ضوابط پذيرش كاركنان عملياتي (غيراداري) ديپلمه‌ مراكز اورژانس پيش بيمارستاني جهت پذيرش در رشته فوريت‌هاي پزشكي پيش بيمارستاني:

1- اعتقاد و التزام به مباني جمهوري اسلامي ايران، 2-عدم سوء پيشينه، 3-عدم اعتياد، 4-داشتن ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه و يا ديپلم نظام جديد به انضمام مدرك پيش دانشگاهي، 5-داشتن سلامت كامل جسمي و رواني و عدم ابتلا به بيماري‌هاي مزمن، واگيردار و صعب‌العلاج، 6-حداقل 3 سال سابقه كار در مراكز اورژانس پيش بيمارستاني، 7-داشتن حداقل قد 165 سانتيمتر، 8-كاركنان ديپلمه‌اي كه حداقل 10 سال از سنوات خدمت ايشان باقي مانده باشد، مشروط به سپردن تعهد خدمت به مركز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشكي پس از فراغت از تحصيل مجاز به شركت در آزمون سراسري و پذيرش در رشته فوريت‌هاي پزشكي پيش بيمارستاني مي‌باشند.

نكته 1:‌ داوطلب بايد كليه ضوابط و شرايط اين دوره را داشته باشد در غير اينصورت موضوع اشتباه يا اظهار خلاف وي و يا فقدان هر يك از شرايط فوق در هر مرحله از دوره تحصيلي باعث محروميت داوطلب از ثبت‌نام يا ادامه تحصيل خواهد شد.

نكته 2 : پذيرش در رشته فوريت‌هاي پزشكي پيش بيمارستاني بصورت متمركز با شرايط خاص صورت مي‌پذيرد و اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت براي انجام مراحل مصاحبه، معاينه و ساير مراحل گزينش بعد از مرحله انتخاب رشته اعلام خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=9199

ممکن است شما دوست داشته باشید
6 نظر
 1. امین می گوید

  با سلام خدمت شما ببخشید مزاحم شدم میخواستم بدونم من امسال کنکور دارم و کارت ملی ندارم یعنی نمیتونم ثبت نام کنم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امین جان
   همونطور که در مطلب مدارک لازم برای ثبت نام کنکور بهش اشاره شده،شما فقط عکس خودتون رو ارسال می کنید در سامانه سنجش
   و مدارک دیگر فقط برای پر کردن فرم ثبت نام هستش و اگر نداشته باشید هم موردی نداره

   هم چنین مطلب نحوه ثبت نام کنکور 99 را بخوانید :

 2. مسعود می گوید

  سلام ،یه اتفاقی تو دفترچه افتاده اینکه کسانی که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستند دیگ نمیتونن دتدانپزشکی و دامپزشکی روزانه تحصیل کنند و صرفا میتونن پزشکی و داروسازی روزانه بخونن

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مسعود جان
   بله انگار این مورد در بند (و) دفترچه ثبت نام درج شده ولی عجیبه یکم !

 3. الی می گوید

  سلام خوبید
  دفترچه ثبت نام کنکور تجربی کی منتشر میشه؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام الیه خانم گرامی
   دفترچه ثبت نام کنکور 99 تجربی از چهارشنبه قابل دانلود می باشد

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]