مشاوره کنکور idnovinتام لند 1400تام لندaka100

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

زمان برگزاری کنکور 99 (آخرین اخبار تغییر زمان کنکور 99)

تاریخ کنکور 99

زمان برگزاری کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید

تاریخ و زمان برگزاری کنکور سراسری 99

پی سی کنکور: سوالات زیادی در مورد کنکور 99 وجود دارد در پست قبلی با عنوان « نحوه برگزاری کنکور 99» برخی از موضوعات مرتبط با کنکور 99 را بررسی کردیم.در این مطلب می خواهیم آخرین جزئیات زمان برگزاری کنکور 99 را مورد بررسی قرار دهیم.

کنکور 99 دولین کنکوری است که تمام داوطلبان کنکور از منابع کتاب های نظام جدید و قدیم(منابع کنکور 99) استفاده کنند.زمان برگزاری کنکور 99 نیز می تواند سوال بسیار مهمی باشد چون با توجه به برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و فاصله کم تا تاریخ برگزاری کنکور 99 آمادگی داوطلبان دوازدهمی برای کنکور 99 سخت خواهد بود.

معمولا رتبه های برتر کنکور 99 نیز یک روز قبل از نتایج اولیه اعلام می شود

تغییر زمان برگزاری کنکور 99 بله یا خیر؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور ،دانش آموزان نگرانی هایی در رابطه با زمان برگزاری کنکور 99 داشتند ،که آخرین اخبار در این رابطه را در ادامه می خوانید :

اطلاعیه رسمی سازمان سنجش در خصوص برگزاری کنکور 99

«آزمون سراسری سال 1399 بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در روزهای چهارشنبه 29، پنج شنبه 30، جمعه 31 مردادماه و شنبه اول شهریور ماه در سراسر کشور با رعایت دستورالعمل-های بهداشتی مصوب، با برنامه ریزی و همکاری دستگاه های کشوری و لشگری برگزار خواهد شد.

این سازمان با دعوت از کلیه اصحاب رسانه و مسوولین در جهت ایجاد فضای آرامش بخش برای داوطلبان و خانواده های محترم ایشان و مساعدت در پرهیز از ایجاد فضای تنش زا اطمینان دارد برگزاری آزمون سراسری بار دیگر عرصه بروز نماد همدلی خواهد شد. از داوطلبان عزیز درخواست می شود برای کسب اطلاعات لازم در خصوص آزمون و به جهت داشتن آرامش و اطمینان لازم، ضمن عدم توجه به منابع خبری غیر رسمی، اخبار آزمون را تنها از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org) پیگیری نمایند.»

 

21 مرداد 99 :

کنکور سراسری 31 بدون تغییر برگزار می شود

اطلاعیه ی وزارت بهداشت : پیرو اعلام نیاز به زمان بیشتر جهت برگزاری آزمون سراسری توسط مجریان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نیت یافتن فضای مناسب برای برگزاری منطبق با پروتکل های سختگیرانه، مشروط به تایید تغییر تاریخ در ستاد ملی مدیریت کرونا، از آنجا که این تغییر بدلایل متعدد مورد تایید ستاد قرار نگرفت، مقرر شد با همکاری استانداران محترم، مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، نظامی و انتظامی، کمبود فضاها و تجهیزات مورد نیاز جهت اعمال و اجرای پروتکل ها مهیا و آزمون سراسری در تاریخ مصوب قبلی ستاد ملی مدیریت کرونا (در روزهای 29-30 و 31 مرداد و یکم شهریورماه) برگزار گردد.

 

تعویق ‌کنکور به نفع دانش‌آموزان نیست‌

سخنگوی کمیسیون آموزش‌ مجلس: اگر وزارت علوم بتواند تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری را مطابق با نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا در زمان برگزاری کنکور سراسری رعایت کند این آزمون در زمان مقرر برگزار خواهد شد.

از نظر ما به تعویق افتادن کنکور سراسری به نفع دانش‌آموزان نیست چراکه باگذشت زمان و شروع فصل سرما مشخص نیست که وضع کشور بهبود یابد.

 

احتمال برگزاری کنکور 99 در تاریخ 27 تا 30 شهریور

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از برگزاری آزمون کنکور سراسری 99 در تاریخ 27 لغایت 30 شهریور خبر داد.

 

وزیر بهداشت؛ امروز تعویق کنکور در ستاد کرونا بررسی می شود

 

20 مرداد 99 :

احتمالا تعویق کنکور یک ماهه است

معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مدت زمان تعویق برگزاری کنکور یک ماهه است، گفت: داوطلبان خونسردی خود را حفظ کنند.

 

تصمیم گیری نهایی تعویق به عهده ستاد کروناست

سخنگوی سازمان سنجش : تصمیم گیری در خصوص تعویق یک ماهه کنکور بر عهده ستاد ملی مدیریت کرونا گذاشته شد و برای این موضوع هم تصمیم گیرنده ستاد کروناست.

 

یک قدم دیگر تا تعویق کنکور ۹۹

 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: کنکور به تعویق می افتد

او در ادامه گفت: آزمون سراسری دانشگاه ها به دلیل افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی و بسته بندی جدید دفترچه‌های کنکور بر اساس حوزه‌های جدید به تعویق افتاد.

«منصور غلامی» ضمن اشاره به خبر تعویق کنکور سراسری که دقایقی قبل توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد، اظهار کرد: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا وزیر بهداشت است و در این زمینه تصمیمات مرتبط را به دلیل عضویت در ستاد ملی مقابله با کرونا باید مطرح کند. وی افزود: اظهارنظر امشب وزیر بهداشت بر اساس پروتکل های جدید است که برای اجرای آن نیاز به زمان بیشتری داریم.

غلامی گفت: افزایش فاصله گذاری اجتماعی از یک متر و ۶۰ سانت به ۲ متر یکی از دلایل اصلی تعویق کنکور سراسری است و سازمان سنجش برای اعمال این فاصله گذاری نیازمند وقت بیشتری است.

وزیر علوم، دلیل دیگر تعویق کنکور سراسری را باز کردن دفترچه های سئوال کنکور ۹۹ در قرنطینه اعلام کرد و گفت: به دلیل افزایش حوزه های کنکور سراسری، دفترچه سئوالات باید در قرنطینه باز و دوباره بر اساس حوزه های جدید بسته شود که سازمان سنجش در این فاصله قادر به انجام چنین کاری نبود.

پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور روی میز ستاد کرونا

سعید نمکی وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز عصر مجدد با حضور ریاست محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش جلسه‌ای داشتیم.

نمکی در ادامه آورده است: وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل‌های سختگیرانه در این زمان باقیمانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل‌ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند.

در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که ریسس محترم کمیسیون های آموزش و بهداشت نیز در این مورد کاملا همراه و موافق بودند.

نمکی در ادامه گفته است: به مسولان برگزاری کنکور اعلام کردم اگر واقعا نمی‌توانید این دستورالعمل‌ها را به درستی اعمال کنید با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید می‌کنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید.

پیشنهاد وزارت علوم تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح شود.

 

1 مرداد :

افزایش روزهای برگزاری کنکور سراسری 99

– سخنگوی سازمان سنجش گفت : روزهای برگزاری آزمون سراسری از 2 روز به 4 روز افزایش پیدا کرد، لازم به ذکر است زمان برگزاری این آزمون‌ها تغییر نکرده است.

– سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه عوامل اجرایی 50 درصد و تعداد حوزه های امتحانی 40 درصد افزایش پیدا کرده خاطرنشان کرد: با هماهنگی با وزارت بهداشت یک کارشناس بهداشتی که اطلاعات کافی دارد، در هر حوزه امتحانی برای نظارت بر اصول بهداشتی و هماهنگی‌های لازم حضور خواهد داشت.

 

23 تیر :

سازمان سنجش :

کنکور دکترا 9 مرداد

کنکور کارشناسی ارشد 16 و 17 مرداد

و سایر آزمون ها طبق برنامه زمانی قبلی برگزار می شود

 

وزیر علوم :

همه کنکورها در تابستان برگزار می شود

 

سازمان سنجش :

زمان برگزاری کنکور دکترا و کارشناسی ارشد به تعویق افتاد

سخنگوی سازمان سنجش :

در مورد کنکور سراسری تصمیم جدیدی گرفته نشده است

 

21 تیر 99

وزیر علوم : کنکور 99 در زمان قبلی برگزار می شود

وی افزود: بر اساس تصمیمات و نتایج حاصله در این نشست، آزمون های سراسری سال ۹۹ شامل آزمون دکتری،کارشناسی ارشد و سراسری کارشناسی در زمان مقرر برگزار می شود و تلاش می کنیم که اتفاق ناخوشایندی در جریان برگزاری این آزمون ها روی ندهد.

وی گفت: با تدابیر پیش‌بینی شده، کنکورها در زمان مقرر و مشخص شده برگزار خواهد شد تا داوطلبان نیز با کسب موفقیت،‌ نتیجه تلاش ها و زحمات خود را ببینند.

 

وزیر بهداشت : سالم ترین کنکور را برگزار می کنیم

سعید نمکی عصر شنبه در یک گفت‌وگوی اینستاگرامی درباره برگزاری کنکور و آزمون‌های سراسری افزود: بزرگترین آرزوی من حفظ سلامت فرزندان این سرزمین است و یکی از نگرانی‌هایی که به من منتقل شده بود، احتمال آلودگی فرزندان ما در شرایط برگزاری کنکورهاست. امروز از معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رییس سازمان سنجش دعوت کردیم و جلسه طولانی برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری آزمون دکترا، یکی از صحبت‌ها در مورد کنکور دکترا بود که گفتند طراحان سوال در قرنطینه هستند و برای دانشجویان داوطلب کنکور دکترا زمان برای تصمیم‌گیری کوتاه است و احتمال از دست رفتن زمان و هزینه مطرح است.

وزیر بهداشت بیان کرد: در حال حاضر (غروب شنبه) نشستی داریم که به ما اعلام شود با چه مکانیزمی می‌توان هم به دانشجویان و هم به خانواده‌های آنها اطمینان بدهیم که کمترین آسیب را خواهند دید و هم از برگزاری این رقابت کشوری محروم نشویم.

نمکی اظهار کرد: احتمال این‌که از ۱۵ شهریور، همزمانی کووید ۱۹ با آنفلوآنزای فصلی را داشته باشیم، بعید نیست. بنابراین طولانی شدن این زمان و رفتن به سمت فصل آنفلوآنزا جدی است و نباید از آن غافل باشیم. طولانی شدن این دوران می‌تواند مصادف با حذف این بحث در سال جاری باشد.

وی افزود: امروز به محض آنکه جلسه تمام شد، با توجه به دستور رییس جمهوری، در اولین فرصت مناسب به خانواده‌ها اعلام خواهیم کرد که چه شرایطی مناسب برگزاری کنکور خواهد بود.

وزیر بهداشت گفت: این را بدانید که راضی به دغدغه خاطر هیچکس در این کشور نیستیم و اولین مدافع سلامت تک تک شهروندان این سرزمین هستیم.

 

14 تیر 99 :

طرح درخواست تعویق کنکور 99 توسط مجلس عملی می شود؟

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال تدوین طرحی برای تعویق در زمان برگزاری کنکور ۹۹ هستند.
احمد حسین‌فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمهیدات این کمیسیون برای برگزاری کنکور 99 در شرایط بحران کرونا، گفت: گزارش‌ها و پیام‌های متعددی از مردم، والدین داوطلبان و داوطلبان کنکور امسال مبنی بر نگرانی‌ها از شرایط بحران کرونا دریافت کرده‌ایم که مستلزم تمهیداتی است

وی افزود: برای پاسخ به نگرانی داوطلبان کنکور سال 99 و رفع دغدغه‌ها از بابت شیوع بیماری کرونا، پیشنهاد طرحی از سوی تعدادی از اعضای کمیسیون برای تعویق در برگزاری کنکور سال 99 مطرح شده و در حال تدوین آن هستند.

نادری افزود: پیشنهاداتی وجود دارد مبنی بر اینکه کنکور در مدت زمان بعد از ظهر تا شب در فضای باز برگزار شود یا اینکه برگزاری کنکور در چند روز باشد تا هم تراکم کمتر بوده و هم با برگزاری آن در فضای باز ویروس منتقل نشود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان و در جمع بندی گفت: این هفته کمیسیون درباره اصل تعویق برگزاری کنکور و یا تغییر در نحوه برگزاری آن به جمع بندی می‌رسد و در این زمینه با مسئولان سازمان سنجش و وزارت علوم هم مشورت صورت می‌گیرد. قطعا جمع بندی به نحوی خواهد بود تا به دانش آموزان ضرری وارد نشود.

حسین‌فلاحی در پایان خاطرنشان کرد: طرح نمایندگان برای تعویق در برگزاری کنکور سال 99، در یکی از جلسات این هفته کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

وزیر آموزش و پرورش ؛ کنکور در دهه سوم تیرماه برگزار می شود

بامداد یکشنبه 31 فروردین 99 :وزیر آموزش و پرورش در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو؛ توضیحاتی را در مورد زمان برگزاری امتحانات نهایی دوازدهم و تاریخ برگزاری کنکور عنوان کرد

 

 

مشاور وزیر آموزش و پرورش؛ 5 سناریو برای تعویق کنکور سراسری 99

شنبه 24 اسفند 98 : مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت مدارس در ایام اخیر و احتمال تغییر در برگزاری امتحانات و تاخیر در پایان زمان آموزش در این سال تحصیلی گفت: تا کنون یک ماه تعطیلی داشته‌ایم که ممکن است بعد از عید نوروز هم تداوم یابد. حداقل ۵ سناریو را برای وضعیت‌های محتمل پیش‌بینی کرده‌ایم.

عبدالرسول عمادی در این باره افزود: اولین سناریو، تشکیل کلاس‌ها بعد از ۱۵ فروردین است. به این ترتیب یک ماه وقفه اسفند ماه را داریم که با آموزش در فضای مجازی، ارتباط معلمان با دانش آموزان و آموزش تلویزیونی تا حدی جبران شده است و پیش بینی شده ۵ شنبه‌ها هم در صورت بازگشایی مدارس به روزهای آموزش افزوده شوند. در این صورت تغییر چندانی در برنامه امتحان نخواهیم داشت.

مشاور وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: البته پیشنهاد کردیم با توجه به یک ماه تعطیلی اسفند، امتحانات به جای روزهای ابتدایی خرداد، از ۱۷ خرداد برگزار و کنکور هم ۱۵ تا ۲۰ روز معوق شود.

عمادی با بیان اینکه قرار است این سناریوها امروز شنبه در شورای معاونین نهایی شود گفت: سناریوی بعدی این است که مدارس از اول اردیبهشت باز شود و به همین نسبت آزمون‌ها با تاخیر برنامه ریزی می‌شوند و پیشنهاد می‌شود کنکور هم یک تا دو هفته به تعویق بیفتد و نیمه خرداد تا اواخر خرداد را برای آن پیش بینی کردیم.

وی افزود: اگر تا آخر خرداد هم نتوانیم کلاس‌ها را تشکیل دهیم باید به برگزاری آزمون‌ها در مرداد و شهریور فکر کنیم و آزمون سراسری هم در مرداد یا شهریور برگزار شود. البته باید حواسمان باشد به سال تحصیلی بعد آسیب نرساند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه پیشنهاد ما این است که تشکیل کلاس حضوری برای رفع اشکال حتما در برنامه‌ها باشد گفت: حتی اگر بعد از عید کلاس‌ها باز هم با تاخیر شروع شد باید فرجه‌ای برای رفع اشکال گذاشته و بعد امتحانات برگزار شود.

عمادی ادامه داد: این موضوعات در جلسات شورای معاونین وزارتخانه بحث می‌شود و در نهایت باید در ستاد ملی کرونا هم به بررسی شود. ستاد ملی مدیریت کرونا اختیار دارد که اجازه دهد تقویم آموزشی یا زمان کنکور به تعویق بیفتد و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

 

جدول زمانی برگزاری کنکور سراسری سال 99 :

 

– زمان برگزاری کنکور 99 ریاضی 

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور ریاضی 99 صبح پنجشنبه 30 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 تجربی

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور تجربی 99 صبح جمعه 31 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 انسانی 

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور انسانی 99 صبح پنجشنبه 30 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 هنر

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور هنر 99 صبح چهارشنبه 29 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 زبان 

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور زبان 99 صبح شنبه 1 شهریور 99 می باشد.

نکات مهم درباره برگزاری کنکور 99 :

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكس دار الزامي است.

2- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون گروه آزمايشي مربوط‌، لازم است اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكس دار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته‌ باشد.

تذكر بسيار مهم: همراه داشتن هرگونه وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه حافظه‌دار (از قبيل پيجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوري، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و …)، در جلسه آزمون حتي درحالت خاموش، علاوه بر اينكه موجب محروميت از گزينش در آزمون مي‌شود، به عنوان تقلب و تخلف نيز تلقي شده و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «و» آمده است، رفتار خواهد شد.

3- براي‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ متقاضي شركت در آزمون گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌، علوم‌ انساني، علوم‌ تجربي و زبانهاي خارجي‌ كه علاقه‌مندي‌ خود را براي‌ شركت‌ در آزمون‌ گروه‌ آزمايشي‌ هنر با گذاشتن‌ علامت‌ در رديف‌ 39 تقاضانامه‌ اعلام‌ داشته‌اند، كارت‌ شركت در آزمون‌ گروه هنر نيز جداگانه‌ صادر گرديده‌ است‌. اين‌ دسته ‌از داوطلبان‌ لازم‌ است‌ پرينت كارت‌ شركت در آزمون گروه‌ هنر را نيز علاوه‌ بر پرينت كارت‌ شركت در آزمون ‌گروه آزمايشي‌ مربوط‌ از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور دريافت ‌دارند. به عبارت ديگر براي‌ اين‌ قبيل‌ داوطلبان‌ دو كارت‌ شركت در آزمون‌ صادر شده‌ است‌ كه‌ لازم‌ است‌ پرينت هر دو كارت‌ شركت در آزمون را از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور ‌دريافت‌ نمايند.

4 – چنانچه مشخصات کارت ورود به جلسه کنکور 98 دارای اشکال هست،حتما قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ با مراجعه به باجه رفع نقص وضعيت‌ خود را مشخص‌كرده ‌باشند، بديهي‌ است‌ در حين‌ اجراي‌ آزمون‌ و بعد از آن‌ اقدامي‌ انجام‌ نخواهد شد. هم چنین می توانید برای دیدن توضیحات بیشتر در این رابطه از مطلب نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دیدن کنید

منابع : سازمان سنجش ، خبرگزاری ایرنا – ایسنا – باشگاه خبرنگاران جوان – فارس -ایلنا -مهر -وزارت آموزش و پرورش -خبر فوری -تسنیم

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=8804

ممکن است شما دوست داشته باشید
1,393 نظر
 1. مريم می گوید

  سلام پی سی کنکور عزیز وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰همون تیر ماه اعلام شده؟اصلا راجبش صحبتی هم شده و یا تعیین زمانی؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام
   معمولا در آبان ماه مشخص میشه
   ولی پیش فرض همون تیرماه هستش بله

 2. الا می گوید

  سلام آیا می تونیم به رتبمون اعتراض کنیم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام عزیز
   بهتره از طریق پاسخگوی سنجش پیگیر باشید

 3. الا می گوید

  سلام خواهش می کنم این سوالمو جواب بدین،اگه تو کارنامه بنویسه واسه انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان غیرمجاز ولی در پردیس خودگردان مجاز هستیم آیامی تونیم در پردیس دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنیم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام الا جان
   خیر،پردیس دانشگاه فرهنگیان با پردیس خودگردان یا پولی پزشکی و رشته های دیگر کاملا متفاوته،و غیر از پزدیس دانشگاه فرهنگیان که با مصاحبه ست دانشگاه دیگه ای برای تربیت معلم وجود نداره

 4. رها پژوهان می گوید

  سلام برای تخمین رتبه باید مطابق کنکور چه سالی تخمین رتبه کنیم ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رها خانم گرامی
   نمی دانیم
   برخی ها میگن 94 برخی ها هم 96!

 5. رها پژوهان می گوید

  نتایج اولیه کنکور ۹۹ همون سه شنبه ان که میشه یکم مهرماه ؟

 6. رها پژوهان می گوید

  سلام ،وقت بخیر .وقتی میگن نتایج اولیه کنکور ۹۹ در هفته اول مهرماه ،به نظر شما چه روزی خواهد بود ؟یکم مهر که میشه سه شنبه آیا نتایج همون سه شنبه اند ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رها خانم گرامی
   بله ما خیلی احتمال زیاد میدیم که تو همین هفته مشخص میشه

 7. مانیا می گوید

  سلام ی سوالی داشتم ازتون لطفا سری بهم جواب بدید من کنکور هنر دادم امسال و عملیشو هم شرکت میکنم سوالی که داشتم ازتون این اگه توی نتایج اولیه روزانه رو مجاز باشم اما باتوجه ب رتبم بدونم دانشگاه مورد نظرمو قبول نمیشم و انتخاب رشته نکنم مشکلی برای شرکت در کنکور 1400 که ندارم درسته؟؟؟؟؟ میتونم کنکور 1400 رو شرکت کنم در این صورت؟؟؟ ممنون میشم سری جوابمو بدید

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   اگر انتخاب رشته نکنید مشکلی براتون پیش نمیاد و در کنکور 1400 هم می توانید شرکت کنید
   باز بهتره از سایت سنجش هم بپرسید

 8. مریم می گوید

  سلام و صد سلام خدمت پی سی عزیز یه سوال داشتم ازتون که ممنون میشم هرچه سریعتر بهم جواب بدید من امسال کنکور هنر دادم و برای کنکور عملیشم ثبت نام کردم و شرکت خواهم کرد حالا سوالی که از شما دارم این که وختی نتایج نهایی بیاد و رتبم مشخص بشه اگه انتخاب رشته بکنم و روزانه قبول بشم از کنکور 1400 محروم میشم اگه رتبم بیاد ولی انتخاب رشته نکنم که مشکلی واسه شرکت در کنکورهنر 1400 نخواهم داشت درسته ؟؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مریم خانم گرامی
   ببینید اگر دانشگاه روزانه در نتایج نهایی انتخاب رشته قبول بشید ،بله از کنکور سال آینده محروم هستید ولی انتخاب رشته نکنید و یا انتخاب رشته کنید و مردود بشید نه مشکلی پیش نمیاد

 9. بدبخت می گوید

  بنظرتون برای رتبه زیر پونصد 99 تجربی باید چه درصدایی زد

  1. پی سی کنکور می گوید

   کارنامه های زیر 500 گزینه دو رو ببینید

 10. مری می گوید

  سپاس از پاسخگوییتون…احسنتم

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]