کنکور
امتحان نهایی
سوالات کنکور سراسری
حل تمرین کتاب درسی
جزوه درسی
porsesh

زمان ثبت نام کنکور اختصاصی تربیت معلم ۱۴۰۳ (تاریخ ثبت نام کنکور فرهنگیان 1403)

زمان ثبت نام کنکور اختصاصی تربیت معلم ۱۴۰۳
مهلت ثبت نام کنکور اختصاصی فرهنگیان 1403

یکی از نکاتی که در مورد کنکور اختصاصی تربیت معلم ۱۴۰۳ مطرح است، تاریخ ثبت نام آن است. که سرانجام سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور اختصاصی تربیت معلم ۱۴۰۳ برای متقاضیان پذیرش در این دانشگاه را اعلام کرد.

اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان ثبت نام کنکور دانشگاه فرهنگیان 1403 :

بر اساس مصوبه جلسه 879 به تاریخ 1042/01/22شورای عالی انقلاب فرهنگی «سیاست ها و ضوابط کیفیت بخشی دانشگاه فرهنگیان»، پذيرش براي رشته های تحصيلی پرديس های دانشگاه فرهنگيان و تربیت دبیر شهید رجائی در سال 1403 از طريق آزمون اختصاصي انجام خواهد شد. لذا متقاضياني که مايل به ثبت‌نام در این رشته‌ها هستند، لازم است هم‌زمان با شروع ثبت‌نام آزمون سراسري سال 1403 (نوبت اول) از تاريخ 1402/08/21 لغايت 1402/08/27 از طريق درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org براي ثبت‌نام اقدام نمايند.
تاکيد مي‌شود با توجه به اينکه فرايند پذيرش در اين رشته‌ها منحصراً هم‌زمان با ثبت نام و برگزاري آزمون سراسري سال 1403 (نوبت اول) انجام خواهد شد، داوطلبان توجه داشته باشند باید در مهلت مقرر در همان سامانۀ ثبت‌نام آزمون سراسري سال 1403 (نوبت اول)، ثبت‌نام نمايند.

آزمون برای همه متقاضیان (اعم از متقاضیان نوبت اول آزمون سراسری و متقاضیان رشته های تحصيلی پرديس های دانشگاه فرهنگيان و تربیت دبیر شهید رجائی) در روزهاي پنجشنبه و جمعه به تاریخ 06 و 1403/02/07 برگزار خواهد شد./

تغییر زمان ثبت نام کنکور 1403 فرهنگیان

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر علی صدر با اعلام این خبر، گفت: با توجه به تغییر زمان ثبت نام آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۱۴۰۳ به منظور جلوگیری از تداخل برنامه‌های زمانی ثبت نام آزمون‌ها، تاريخ ثبت‌نام نوبت اول آزمون سراسری و آزمون پذیرش اختصاصی دانشجو معلم در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی در سال ۱۴۰۳ تغییر یافت.

تاریخ ثبت نام کنکور فرهنگیان سال ۱۴۰۳ همزمان با تاریخ ثبت نام کنکور 1403، از تاریخ 5 تا 11 آذر ماه خواهد بود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- کامنت های مربوط به اشکالات و مشاوره درسی پاسخ داده نمی شود.

2- نظرات حاوی توهین، تحقیر و تمسخر به افراد یا سازمان ها دولتی یا خصوصی به هر شکلی تایید نمی شوند. 

3- نظرات شما پس از ارسال، در اولین فرصت (حداکثر 24 تا 48 ساعت) تایید می شوند.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

:: ارسال کامنت به معنی پذیرفتن شرایط ارسال دیدگاه می باشد. ::

guest
(منتشر نخواهد شد)
80 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: محتوای محفاظت شده!
X
[تام لند]