TAMLAND

مدابوک

تام لند

زمان اعلام نتایج کنکور اختصاصی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ (تاریخ نتایج اولیه و نهایی تربیت معلم 1403)

زمان اعلام نتایج کنکور اختصاصی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

نتایج کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳ که پذیرش آن نیز تفکیک شده، اما توسط سازمان سنجش برگزار و توسط آموزش و پرورش مصاحبه انجام می شود. در این مطلب به آخرین اخبار حول زمان و تاریخ اعلام نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان 1403 و تاریخ اعلام نتایج نهایی و اسامی قبولی ها می پردازیم.

کنکور فرهنگیان در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت همراه با کنکور سراسری در گروه های آزمایشی مختلف، ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان برگزار می شود. حال برای اینکه بهتر جزئیات اعلام نتایج آن را بدانیم باید قوانین مصوبه نظام نامه سنجش و پذیرش دانشجو معلم مصوب شورای انقلاب فرهنگی را بررسی کنیم.

ماده 6 – سازمان سنجش آموزش کشور حداکثر 30 روز کاری پس از برگزاری آزمون اختصاصی ویژه دانشگاه فرهنگیان، به میزان چند برابر ظرفیت رشته محل‌های اعلامی، داوطلبان را جهت بررسی ارزیابی شایستگی معلمی به وزارت آموزش ‌و پرورش معرفی می‌نماید.

ماده 7- فرآیند اعلام نتایج نهایی آزمون اختصاصی ویژه دانشگاه فرهنگیان در سنجش و پذیرش دانشجو – معلم برای سال 1403 باید به نحوی برنامه ­ریزی شود که قبل از انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری، نتایج نهایی این آزمون اعلام گردد. به داوطلبان آزمون اختصاصی، کارنامه ملاک عمل برای انتخاب رشته در آزمون سراسری داده نخواهد شد و امکان انتخاب رشته در آزمون سراسری را ندارند.

تاریخ اعلام نتایج اولیه کنکور تربیت معلم ۱۴۰۳

احتمالا بین بازه 1 تا 7 خرداد

تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

احتمالا بین 10 تا 17 مرداد

 

هر چقدر به زمان برگزاری آزمون نزدیک شویم، اخبار تکمیلی در همین مطلب درج خواهد شد …

ممکن است شما دوست داشته باشید
نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- کامنت های مربوط به اشکالات و مشاوره درسی پاسخ داده نمی شود.

2- نظرات حاوی توهین، تحقیر و تمسخر به افراد یا سازمان ها دولتی یا خصوصی به هر شکلی تایید نمی شوند. 

3- نظرات شما پس از ارسال، در اولین فرصت تایید می شوند.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

:: ارسال کامنت به معنی پذیرفتن شرایط ارسال دیدگاه (مشاهده) می باشد. ::

X
[تام لند]