مشاوره کنکور idnovinتام لند 1400paresh-jambandimoallefتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

زمان برگزاری کنکور 99 (آخرین اخبار تغییر زمان کنکور 99)

تاریخ کنکور 99

زمان برگزاری کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید

تاریخ و زمان برگزاری کنکور سراسری 99

پی سی کنکور: سوالات زیادی در مورد کنکور 99 وجود دارد در پست قبلی با عنوان « نحوه برگزاری کنکور 99» برخی از موضوعات مرتبط با کنکور 99 را بررسی کردیم.در این مطلب می خواهیم آخرین جزئیات زمان برگزاری کنکور 99 را مورد بررسی قرار دهیم.

کنکور 99 دولین کنکوری است که تمام داوطلبان کنکور از منابع کتاب های نظام جدید و قدیم(منابع کنکور 99) استفاده کنند.زمان برگزاری کنکور 99 نیز می تواند سوال بسیار مهمی باشد چون با توجه به برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و فاصله کم تا تاریخ برگزاری کنکور 99 آمادگی داوطلبان دوازدهمی برای کنکور 99 سخت خواهد بود.

 

تغییر زمان برگزاری کنکور 99 بله یا خیر؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور ،دانش آموزان نگرانی هایی در رابطه با زمان برگزاری کنکور 99 داشتند ،که آخرین اخبار در این رابطه را در ادامه می خوانید :

اطلاعیه رسمی سازمان سنجش در خصوص برگزاری کنکور 99

«آزمون سراسری سال 1399 بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در روزهای چهارشنبه 29، پنج شنبه 30، جمعه 31 مردادماه و شنبه اول شهریور ماه در سراسر کشور با رعایت دستورالعمل-های بهداشتی مصوب، با برنامه ریزی و همکاری دستگاه های کشوری و لشگری برگزار خواهد شد.

این سازمان با دعوت از کلیه اصحاب رسانه و مسوولین در جهت ایجاد فضای آرامش بخش برای داوطلبان و خانواده های محترم ایشان و مساعدت در پرهیز از ایجاد فضای تنش زا اطمینان دارد برگزاری آزمون سراسری بار دیگر عرصه بروز نماد همدلی خواهد شد. از داوطلبان عزیز درخواست می شود برای کسب اطلاعات لازم در خصوص آزمون و به جهت داشتن آرامش و اطمینان لازم، ضمن عدم توجه به منابع خبری غیر رسمی، اخبار آزمون را تنها از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org) پیگیری نمایند.»

 

21 مرداد 99 :

کنکور سراسری 31 بدون تغییر برگزار می شود

اطلاعیه ی وزارت بهداشت : پیرو اعلام نیاز به زمان بیشتر جهت برگزاری آزمون سراسری توسط مجریان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نیت یافتن فضای مناسب برای برگزاری منطبق با پروتکل های سختگیرانه، مشروط به تایید تغییر تاریخ در ستاد ملی مدیریت کرونا، از آنجا که این تغییر بدلایل متعدد مورد تایید ستاد قرار نگرفت، مقرر شد با همکاری استانداران محترم، مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، نظامی و انتظامی، کمبود فضاها و تجهیزات مورد نیاز جهت اعمال و اجرای پروتکل ها مهیا و آزمون سراسری در تاریخ مصوب قبلی ستاد ملی مدیریت کرونا (در روزهای 29-30 و 31 مرداد و یکم شهریورماه) برگزار گردد.

 

تعویق ‌کنکور به نفع دانش‌آموزان نیست‌

سخنگوی کمیسیون آموزش‌ مجلس: اگر وزارت علوم بتواند تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری را مطابق با نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا در زمان برگزاری کنکور سراسری رعایت کند این آزمون در زمان مقرر برگزار خواهد شد.

از نظر ما به تعویق افتادن کنکور سراسری به نفع دانش‌آموزان نیست چراکه باگذشت زمان و شروع فصل سرما مشخص نیست که وضع کشور بهبود یابد.

 

احتمال برگزاری کنکور 99 در تاریخ 27 تا 30 شهریور

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از برگزاری آزمون کنکور سراسری 99 در تاریخ 27 لغایت 30 شهریور خبر داد.

 

وزیر بهداشت؛ امروز تعویق کنکور در ستاد کرونا بررسی می شود

 

20 مرداد 99 :

احتمالا تعویق کنکور یک ماهه است

معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مدت زمان تعویق برگزاری کنکور یک ماهه است، گفت: داوطلبان خونسردی خود را حفظ کنند.

 

تصمیم گیری نهایی تعویق به عهده ستاد کروناست

سخنگوی سازمان سنجش : تصمیم گیری در خصوص تعویق یک ماهه کنکور بر عهده ستاد ملی مدیریت کرونا گذاشته شد و برای این موضوع هم تصمیم گیرنده ستاد کروناست.

 

یک قدم دیگر تا تعویق کنکور ۹۹

 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: کنکور به تعویق می افتد

او در ادامه گفت: آزمون سراسری دانشگاه ها به دلیل افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی و بسته بندی جدید دفترچه‌های کنکور بر اساس حوزه‌های جدید به تعویق افتاد.

«منصور غلامی» ضمن اشاره به خبر تعویق کنکور سراسری که دقایقی قبل توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد، اظهار کرد: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا وزیر بهداشت است و در این زمینه تصمیمات مرتبط را به دلیل عضویت در ستاد ملی مقابله با کرونا باید مطرح کند. وی افزود: اظهارنظر امشب وزیر بهداشت بر اساس پروتکل های جدید است که برای اجرای آن نیاز به زمان بیشتری داریم.

غلامی گفت: افزایش فاصله گذاری اجتماعی از یک متر و ۶۰ سانت به ۲ متر یکی از دلایل اصلی تعویق کنکور سراسری است و سازمان سنجش برای اعمال این فاصله گذاری نیازمند وقت بیشتری است.

وزیر علوم، دلیل دیگر تعویق کنکور سراسری را باز کردن دفترچه های سئوال کنکور ۹۹ در قرنطینه اعلام کرد و گفت: به دلیل افزایش حوزه های کنکور سراسری، دفترچه سئوالات باید در قرنطینه باز و دوباره بر اساس حوزه های جدید بسته شود که سازمان سنجش در این فاصله قادر به انجام چنین کاری نبود.

پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور روی میز ستاد کرونا

سعید نمکی وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز عصر مجدد با حضور ریاست محترم کمیسیون‌های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش جلسه‌ای داشتیم.

نمکی در ادامه آورده است: وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل‌های سختگیرانه در این زمان باقیمانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل‌ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند.

در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل‌های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که ریسس محترم کمیسیون های آموزش و بهداشت نیز در این مورد کاملا همراه و موافق بودند.

نمکی در ادامه گفته است: به مسولان برگزاری کنکور اعلام کردم اگر واقعا نمی‌توانید این دستورالعمل‌ها را به درستی اعمال کنید با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید می‌کنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید.

پیشنهاد وزارت علوم تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح شود.

 

1 مرداد :

افزایش روزهای برگزاری کنکور سراسری 99

– سخنگوی سازمان سنجش گفت : روزهای برگزاری آزمون سراسری از 2 روز به 4 روز افزایش پیدا کرد، لازم به ذکر است زمان برگزاری این آزمون‌ها تغییر نکرده است.

– سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه عوامل اجرایی 50 درصد و تعداد حوزه های امتحانی 40 درصد افزایش پیدا کرده خاطرنشان کرد: با هماهنگی با وزارت بهداشت یک کارشناس بهداشتی که اطلاعات کافی دارد، در هر حوزه امتحانی برای نظارت بر اصول بهداشتی و هماهنگی‌های لازم حضور خواهد داشت.

 

23 تیر :

سازمان سنجش :

کنکور دکترا 9 مرداد

کنکور کارشناسی ارشد 16 و 17 مرداد

و سایر آزمون ها طبق برنامه زمانی قبلی برگزار می شود

 

وزیر علوم :

همه کنکورها در تابستان برگزار می شود

 

سازمان سنجش :

زمان برگزاری کنکور دکترا و کارشناسی ارشد به تعویق افتاد

سخنگوی سازمان سنجش :

در مورد کنکور سراسری تصمیم جدیدی گرفته نشده است

 

21 تیر 99

وزیر علوم : کنکور 99 در زمان قبلی برگزار می شود

وی افزود: بر اساس تصمیمات و نتایج حاصله در این نشست، آزمون های سراسری سال ۹۹ شامل آزمون دکتری،کارشناسی ارشد و سراسری کارشناسی در زمان مقرر برگزار می شود و تلاش می کنیم که اتفاق ناخوشایندی در جریان برگزاری این آزمون ها روی ندهد.

وی گفت: با تدابیر پیش‌بینی شده، کنکورها در زمان مقرر و مشخص شده برگزار خواهد شد تا داوطلبان نیز با کسب موفقیت،‌ نتیجه تلاش ها و زحمات خود را ببینند.

 

وزیر بهداشت : سالم ترین کنکور را برگزار می کنیم

سعید نمکی عصر شنبه در یک گفت‌وگوی اینستاگرامی درباره برگزاری کنکور و آزمون‌های سراسری افزود: بزرگترین آرزوی من حفظ سلامت فرزندان این سرزمین است و یکی از نگرانی‌هایی که به من منتقل شده بود، احتمال آلودگی فرزندان ما در شرایط برگزاری کنکورهاست. امروز از معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رییس سازمان سنجش دعوت کردیم و جلسه طولانی برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری آزمون دکترا، یکی از صحبت‌ها در مورد کنکور دکترا بود که گفتند طراحان سوال در قرنطینه هستند و برای دانشجویان داوطلب کنکور دکترا زمان برای تصمیم‌گیری کوتاه است و احتمال از دست رفتن زمان و هزینه مطرح است.

وزیر بهداشت بیان کرد: در حال حاضر (غروب شنبه) نشستی داریم که به ما اعلام شود با چه مکانیزمی می‌توان هم به دانشجویان و هم به خانواده‌های آنها اطمینان بدهیم که کمترین آسیب را خواهند دید و هم از برگزاری این رقابت کشوری محروم نشویم.

نمکی اظهار کرد: احتمال این‌که از ۱۵ شهریور، همزمانی کووید ۱۹ با آنفلوآنزای فصلی را داشته باشیم، بعید نیست. بنابراین طولانی شدن این زمان و رفتن به سمت فصل آنفلوآنزا جدی است و نباید از آن غافل باشیم. طولانی شدن این دوران می‌تواند مصادف با حذف این بحث در سال جاری باشد.

وی افزود: امروز به محض آنکه جلسه تمام شد، با توجه به دستور رییس جمهوری، در اولین فرصت مناسب به خانواده‌ها اعلام خواهیم کرد که چه شرایطی مناسب برگزاری کنکور خواهد بود.

وزیر بهداشت گفت: این را بدانید که راضی به دغدغه خاطر هیچکس در این کشور نیستیم و اولین مدافع سلامت تک تک شهروندان این سرزمین هستیم.

 

14 تیر 99 :

طرح درخواست تعویق کنکور 99 توسط مجلس عملی می شود؟

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال تدوین طرحی برای تعویق در زمان برگزاری کنکور ۹۹ هستند.
احمد حسین‌فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمهیدات این کمیسیون برای برگزاری کنکور 99 در شرایط بحران کرونا، گفت: گزارش‌ها و پیام‌های متعددی از مردم، والدین داوطلبان و داوطلبان کنکور امسال مبنی بر نگرانی‌ها از شرایط بحران کرونا دریافت کرده‌ایم که مستلزم تمهیداتی است

وی افزود: برای پاسخ به نگرانی داوطلبان کنکور سال 99 و رفع دغدغه‌ها از بابت شیوع بیماری کرونا، پیشنهاد طرحی از سوی تعدادی از اعضای کمیسیون برای تعویق در برگزاری کنکور سال 99 مطرح شده و در حال تدوین آن هستند.

نادری افزود: پیشنهاداتی وجود دارد مبنی بر اینکه کنکور در مدت زمان بعد از ظهر تا شب در فضای باز برگزار شود یا اینکه برگزاری کنکور در چند روز باشد تا هم تراکم کمتر بوده و هم با برگزاری آن در فضای باز ویروس منتقل نشود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان و در جمع بندی گفت: این هفته کمیسیون درباره اصل تعویق برگزاری کنکور و یا تغییر در نحوه برگزاری آن به جمع بندی می‌رسد و در این زمینه با مسئولان سازمان سنجش و وزارت علوم هم مشورت صورت می‌گیرد. قطعا جمع بندی به نحوی خواهد بود تا به دانش آموزان ضرری وارد نشود.

حسین‌فلاحی در پایان خاطرنشان کرد: طرح نمایندگان برای تعویق در برگزاری کنکور سال 99، در یکی از جلسات این هفته کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

وزیر آموزش و پرورش ؛ کنکور در دهه سوم تیرماه برگزار می شود

بامداد یکشنبه 31 فروردین 99 :وزیر آموزش و پرورش در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو؛ توضیحاتی را در مورد زمان برگزاری امتحانات نهایی دوازدهم و تاریخ برگزاری کنکور عنوان کرد

 

 

مشاور وزیر آموزش و پرورش؛ 5 سناریو برای تعویق کنکور سراسری 99

شنبه 24 اسفند 98 : مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت مدارس در ایام اخیر و احتمال تغییر در برگزاری امتحانات و تاخیر در پایان زمان آموزش در این سال تحصیلی گفت: تا کنون یک ماه تعطیلی داشته‌ایم که ممکن است بعد از عید نوروز هم تداوم یابد. حداقل ۵ سناریو را برای وضعیت‌های محتمل پیش‌بینی کرده‌ایم.

عبدالرسول عمادی در این باره افزود: اولین سناریو، تشکیل کلاس‌ها بعد از ۱۵ فروردین است. به این ترتیب یک ماه وقفه اسفند ماه را داریم که با آموزش در فضای مجازی، ارتباط معلمان با دانش آموزان و آموزش تلویزیونی تا حدی جبران شده است و پیش بینی شده ۵ شنبه‌ها هم در صورت بازگشایی مدارس به روزهای آموزش افزوده شوند. در این صورت تغییر چندانی در برنامه امتحان نخواهیم داشت.

مشاور وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: البته پیشنهاد کردیم با توجه به یک ماه تعطیلی اسفند، امتحانات به جای روزهای ابتدایی خرداد، از ۱۷ خرداد برگزار و کنکور هم ۱۵ تا ۲۰ روز معوق شود.

عمادی با بیان اینکه قرار است این سناریوها امروز شنبه در شورای معاونین نهایی شود گفت: سناریوی بعدی این است که مدارس از اول اردیبهشت باز شود و به همین نسبت آزمون‌ها با تاخیر برنامه ریزی می‌شوند و پیشنهاد می‌شود کنکور هم یک تا دو هفته به تعویق بیفتد و نیمه خرداد تا اواخر خرداد را برای آن پیش بینی کردیم.

وی افزود: اگر تا آخر خرداد هم نتوانیم کلاس‌ها را تشکیل دهیم باید به برگزاری آزمون‌ها در مرداد و شهریور فکر کنیم و آزمون سراسری هم در مرداد یا شهریور برگزار شود. البته باید حواسمان باشد به سال تحصیلی بعد آسیب نرساند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه پیشنهاد ما این است که تشکیل کلاس حضوری برای رفع اشکال حتما در برنامه‌ها باشد گفت: حتی اگر بعد از عید کلاس‌ها باز هم با تاخیر شروع شد باید فرجه‌ای برای رفع اشکال گذاشته و بعد امتحانات برگزار شود.

عمادی ادامه داد: این موضوعات در جلسات شورای معاونین وزارتخانه بحث می‌شود و در نهایت باید در ستاد ملی کرونا هم به بررسی شود. ستاد ملی مدیریت کرونا اختیار دارد که اجازه دهد تقویم آموزشی یا زمان کنکور به تعویق بیفتد و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

 

جدول زمانی برگزاری کنکور سراسری سال 99 :

 

– زمان برگزاری کنکور 99 ریاضی 

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور ریاضی 99 صبح پنجشنبه 30 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 تجربی

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور تجربی 99 صبح جمعه 31 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 انسانی 

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور انسانی 99 صبح پنجشنبه 30 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 هنر

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور هنر 99 صبح چهارشنبه 29 مرداد 99 می باشد.

 

– زمان برگزاری کنکور 99 زبان 

طبق آخرین اخبار اطلاعیه سازمان سنجش،زمان برگزاری کنکور زبان 99 صبح شنبه 1 شهریور 99 می باشد.

نکات مهم درباره برگزاری کنکور 99 :

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكس دار الزامي است.

2- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون گروه آزمايشي مربوط‌، لازم است اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكس دار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته‌ باشد.

تذكر بسيار مهم: همراه داشتن هرگونه وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه حافظه‌دار (از قبيل پيجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوري، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و …)، در جلسه آزمون حتي درحالت خاموش، علاوه بر اينكه موجب محروميت از گزينش در آزمون مي‌شود، به عنوان تقلب و تخلف نيز تلقي شده و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «و» آمده است، رفتار خواهد شد.

3- براي‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ متقاضي شركت در آزمون گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌، علوم‌ انساني، علوم‌ تجربي و زبانهاي خارجي‌ كه علاقه‌مندي‌ خود را براي‌ شركت‌ در آزمون‌ گروه‌ آزمايشي‌ هنر با گذاشتن‌ علامت‌ در رديف‌ 39 تقاضانامه‌ اعلام‌ داشته‌اند، كارت‌ شركت در آزمون‌ گروه هنر نيز جداگانه‌ صادر گرديده‌ است‌. اين‌ دسته ‌از داوطلبان‌ لازم‌ است‌ پرينت كارت‌ شركت در آزمون گروه‌ هنر را نيز علاوه‌ بر پرينت كارت‌ شركت در آزمون ‌گروه آزمايشي‌ مربوط‌ از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور دريافت ‌دارند. به عبارت ديگر براي‌ اين‌ قبيل‌ داوطلبان‌ دو كارت‌ شركت در آزمون‌ صادر شده‌ است‌ كه‌ لازم‌ است‌ پرينت هر دو كارت‌ شركت در آزمون را از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور ‌دريافت‌ نمايند.

4 – چنانچه مشخصات کارت ورود به جلسه کنکور 98 دارای اشکال هست،حتما قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ با مراجعه به باجه رفع نقص وضعيت‌ خود را مشخص‌كرده ‌باشند، بديهي‌ است‌ در حين‌ اجراي‌ آزمون‌ و بعد از آن‌ اقدامي‌ انجام‌ نخواهد شد. هم چنین می توانید برای دیدن توضیحات بیشتر در این رابطه از مطلب نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دیدن کنید

منابع : سازمان سنجش ، خبرگزاری ایرنا – ایسنا – باشگاه خبرنگاران جوان – فارس -ایلنا -مهر -وزارت آموزش و پرورش -خبر فوری -تسنیم

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=8804

ممکن است شما دوست داشته باشید
1,249 نظر
 1. یه معترض می گوید

  سلام
  واقعا یعنی چی که کنکور زبان و هنر که کلا با هم 34 هزار نفر شرکت کردن تو دو روز برگزار میشه ولی کنکور ریاضی و انسانی که حدود 473 هزار نفر داوطلب داره تو یک روز برگزار میشه؟؟!!
  به افتخار مسئولین متفکر و دانا بوق بزنین

 2. احمد می گوید

  سلام به همه
  برای کنکور هنر و زبان دو روز مختلف در نظر گرفته شده!!
  و برای کنکور انسانی و ریاضی یک روز!!
  واقعا چه میتوان گفت…

 3. امير می گوید

  سلام،به نظر شما امکان تعويق حدودا دو هفته اي وجود دارد؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امیر جان
   ما خیلی نظرمون مثبت نیست

 4. احمدرضا می گوید

  سلام خسته نباشین
  منظور از این که کنکور در 4 روز برگزار میشه اینجوریه که یک روز تجربی و یک روز انسانی و یک روز ریاضی و یک روز هنر و زبان؟
  یا این که از هر رشته تعدادی داوطلب روز دیگری آزمون میدن؟مثلا از رشته تجربی بخشی از داوطلب ها یک روز و دیگر داوطلبان روزی دیگر؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام احمدرضا عزیز
   هنوز دقیقا مشخص نشده ولی روش اول رو به نظرمون منطقی تره

 5. آرش سپهراد می گوید

  با سلام خدمت کادر محترم پی سی کنکور ،آیا با توجه به اینکه قرار برگزاری کنکور سراسری ۹۹ از دوروز به چهار روز طول بکشه این یعنی دیگه قرار نیست کنکور عقب بیفته ؟ببینید چون ظاهرا شرایط با این آمار و ارقام مبتلایان و فوت شده ها مسئولین هنوز مصمم به برگزاری کنکور در زمان مقرر هستند …..آیا به نظر شما دیگه با توجه به این شرایط کنکور به تعویق نمی افته ؟ممنون میشم زود جواب بدید .

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   ببینید شما بهتره طبق همین برنامه زمانی پیش برید
   چون واقعا بیشتر از این اگر منتظر تعویق باشید و یه به تعویق نیوفته بیشتر ضربه می خورید
   در کل شانس تعویق کم تر شده با توجه به صحبت های وزیر کشور و نایب رئیس کمیسیون آموزش ،ولی دو هفته آخر مشخص میشه
   لطفا به مطالعه تون ادامه بدید که اگر به تعویق افتاد که استفاده می کنید ،اگر هم نشد که در همین مدت باقی مونده تمام تلاش تون رو انجام بدید

 6. تینا می گوید

  سلام در خصوص اطلاعیه جدیدسازمان سنجش درباره سوابق تحصیلی صرفا براساس معدل کتبی سال نهایی لطفا بگید که این مورد بدون کنکور؟واین که شامل رشته های تاپ علوم تجربی مثل پزشکی و دندان و داروسازی هم میشه ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام تینا خانم گرامی
   رشته های علوم پزشکی به خصوص رشته های پرطرفدار اصلا شامل بدون کنکور نمیشه

 7. صدف فانی می گوید

  سلام چرا پیام منو چاپ نمیکنید؟؟؟آیا کنکور ۹۹ دیگه تعویق نمی افته ؟معاون وزارت بهداشت امروز گفتن که کنکور سراسری در موعد مقرر شده برگزار میشه …آیا با توجه به این گفته دیگه هرگز زمان کنکور۹۹ به عقب نمی افته ؟آیا کنکور با قاطعیت تمام در روزهای ۳۰ و ۳۱ مراد برگزار میشه و دیگه تغییر نمیکنه ؟درضمن گفتن قراره جلسه ای گرفته بشه درمورد این موضوع آیا صحت داره ؟لطفا لطفا جواب بدید.

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام به شما
   با عرض پوزش بابت تاخیر
   تعویق رو ببینید چیزی نیست که دست ما باشه،و متاسفانه شرایط هم طوری که اصلا نمیشه گفت نه قطعا دیگه لغو نمیشه و نه اینکه قطعا برگزار میشه
   ولی به نظر ما شانس برگزاری خیلی بیشتر شده در همون تاریخ 31 مرداد و اینکه دو آزمون دکترا و ارشد به خوبی برگزار بشه خیلی میتونه موثر باشه در برگزاری کنکور سراسری در تاریخ 31 مرداد

 8. صدف فانی می گوید

  سلام خسته نباشید ،با توجه به گفته معاون وزیربهداشت در تاریخ ۳۰ تیر ۹۹ آیا پرونده تعویق کنکور ۹۹ بسته شده ؟وکنکورسراسری در حقیقت و با قطعیت تمام در تاریخ ۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار میشه ؟لطفا شما بگید این خبر واقعی است و تغییر دیگه ای در زمان کنکور سراسری ۹۹ ایجاد نمیشه ؟ممنون میشم جواب بدید .

 9. مانیا می گوید

  باسلام ،باتوجه به رعایت پروتئین ل های بهداشتی سخت گفته شده در روز های اخیر آیا زمان کنکور سراسری هرگز تغییر نمیکند؟چون ظاهرا مسئولین فکر همه جارو کردن درسته؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست گرامی
   اگر قرار بر تغییری باشه دو هفته مانده به آزمون اعلام میشه

 10. رها می گوید

  سلام حالا که زمان آزمون ها مشخص شده واینکه آیا این تاریخ ها قطعی هستن و دیگه هیییچ تغییری نمیکنند؟ما دیگه مطمئن باشیم ؟مخصوصا کنکور سراسری؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رها خانم گرامی
   فعلا که این تاریخ ها قطعیه و ادامه بدید، و اگر قرار بر تغییری باشه در دو هفته مانده به کنکور مشخص خواهد شد

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن