کنکور
امتحان نهایی
سوالات کنکور سراسری
حل تمرین کتاب درسی
جزوه درسی
porsesh

دانستنی های مراحل مصاحبه و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳

مصاحبه و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳

نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳ اعلام شده و داوطلبان باید برای ورود به مرحله مصاحبه و ارزیابی های تکمیلی دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳ خود را اماده کنند، که در ادامه آخرین اخبار و  اطلاعات لازم را در چند بخش فرم ها، آدرس سایت ثبت نام، مدارک مورد نیاز، راهنمای ثبت نام، آپلود مدارک و اطلاعیه ها دنبال کنید.

مصاحبه و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳

اطلاعیه های ثبت نام برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

اطلاعیه شماره 5: اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نام الکترونیکی ارزیابی تکمیلی سال 1403

1) مهلت ثبت نام الکترونیکی ارزیابی تکمیلی تا ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 07/04/1403 می باشد. لذا تمامی داوطلبانی که تا کنون ثبت نام نکرده اند، می بایست با مراجعه به سامانه ثبت‌نام و ارزیابی تکمیلی به آدرس https://psd.cfu.ac.ir نسبت به انجام فرایند ثبت‌نام، بارگذاری مدارک و مستندات و تکمیل و ارسال پرونده الکترونیکی خود اقدام نماید.

2) با توجه به درخواست تعداد کثیری از داوطلبان برای حضور فعال در آزمون مرحله دوم کنکور، و به منظور تأمین آرامش و رفاه و حداکثرسازی آمادگی شما عزیزان، برنامه ارزیابی تکمیلی در روزهای 20، 21 و 22 تیرماه برگزار نخواهد شد.

3) داوطلبان گرامی که اقدام به ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه (PSD) نموده‌اید، ضروری است برای اطمینان خاطر از برنامه حضور در حوزه های ارزیابی به پروفایل خود مراجعه نمایید.

4) داوطلبان گرامی می‌توانید نسبت به دریافت کارت نهایی شرکت در ارزیابی تکمیلی خود از سامانه (psd) اقدام نمایید. همچنین می توانید اطلاعات تکمیلی را از درگاه اینترنتی سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به آدرس https://cfu.ac.ir/evaluation و واحدهای استانی دانشگاه دریافت نمایید.

اطلاعیه شماره 4: تغییر زمان آزمون عملی رشته های هنر و تربیت بدنی

با توجه به تقاضای فراوان داوطلبان آزمون عملی رشته های تربیت بدنی و هنر به اطلاع می رساند؛ آزمون عملی این رشته از روزهای چهارشنبه 1403/04/20 و پنجشنبه 1403/04/21 به روزهای بعد موکول شد. لذا تأکید می شود داوطلبان محترم به منظور کسب اطلاعات بیشتر به حساب کاربری خود مراجعه و پس از مشاهده تغییرات از تاریخ 1403/04/06 به بعد نسبت به چاپ مجدد کارت ورود به ارزیابی تکمیلی خود اقدام نمایند.

 

اطلاعیه شماره 3: آغاز ثبت نام داوطلبان چند برابر ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در آزمون سازمان سنجش سال 1403 در سامانه ارزیابی تکمیلی

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند فرایند ثبت نام برای شرکت در ارزیابی تکمیلی آغاز شده است.

در این مرحله از ثبت نام و بر اساس برنامه نوبت دهی و زمان بندی ، فقط آن دسته از داوطلبانی تاریخ شرکت در جلسه ارزیابی تکمیلی آنها از 10 تیرماه تا 13 تیرماه است می توانند به عنوان گروه اول وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل پرونده اقدام نمایند.

داوطلبانی که نوبت ثبت نام آنها بعد از 13 تیرماه است با اعلام پیامی که هنگام ورود به سامانه مشاهده می کنند، می توانند از تاریخ 5 تیرماه به حساب کاربری خود در این سامانه مراجعه نموده و نسبت به تکمیل پرونده اقدام فرمایند.

 

اطلاعیه شماره 2 – مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و تکمیل پرونده داوطلبان شرکت کننده در ارزیابی تکمیلی

به اطلاع داوطلبان گرامی معرفی شده از سوی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی آموزش کشور برای ثبت نام و شرکت در ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان می رساند:

هنوز فرایند ثبت نام الکترونیکی در سامانه شروع نشده است و داوطلبان محترم تا زمان اعلام آغاز ثبت نام می توانند مدارک مورد نیاز را تهیه فرمایند تا در زمان ثبت نام در سامانه بارگذاری کنند. این مدارک عبارتند از:

1- فایل تصویر کارت ملی با فرمت jpg و حداکثر یک مگابایت

2- فایل تصویر صفحه اول شناسنامه با فرمت jpg و حداکثر یک مگابایت

3- تصویر ریزنمرات سه سال آخر دوره متوسط به صورت فایل jpg یا pdf و حداکثر یک مگابایت

4- فایل تصویر دیپلم متوسطه یا گواهی پایان دوره متوسط برای آن دسته از داوطبانی که دوره متوسطه را به اتمام رسانده اند. به صورت فایل jpg یا pdf و حداکثر 2 مگابایت

5- تصویر کارت پایان خدمت برای آن دسته از داوطلبان (مرد) که خدمت نظام وظیفه را به اتمام رسانده اند. یا تصویر کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه

6- آماده سازی یک شماره کارت بانکی برای انجام پرداخت هزینه (هزینه برای تمام داوطلبان 6.724.000 ریال می باشد و برای کسانی که در رشته های تربیت بدنی پذیرفته شده اند مبلغ 3.040.000 ریال و کسانی که رشته های هنر پذیرفته شده اند مبلغ 6.480.000 ریال به این مبلغ اضافه می شود.)

7- آماده سازی فایل مربوط به مدارک سوابق فعالیت های آموزشی و فرهنگی به صورت فایل jpg یا pdf و حداکثر یک مگابایت

توجه : رعایت شرط حداکثر سن 24 سال (متولدین 1379/07/01 به بعد) برای داوطبان الزامی است و داوطلبانی که دارای شرط سنی 24 سال نباشند نمی توانند در ارزیابی تکمیلی شرکت نمایند.

 

فرم های مورد نیاز برای ثبت نام مصاحبه کنکور فرهنگیان ۱۴۰۳

فرم گزینش و صلاحیت عمومی

دانلود فایل پی سی کنکور

فرم نمونه برگ شماره شش و هفت و هشت: فرم خوداظهاری معاینات پزشکی 

دانلود فایل پی سی کنکور

دریافت جدول شاخص های فعالیت های علم و فرهنگی 

دانلود فایل پی سی کنکور

 

سایت ثبت نام مصاحبه و ارزیابی تکمیلی فرهنگیان ۱۴۰۳

https://psd.cfu.ac.ir/users.php?p=2

نحوه ی ثبت نام و مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۳

داوطلبان گرامی معرفی شده از سوی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی آموزش کشور برای ثبت نام و شرکت در ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان لازم است با ورود به سامانه ، مراحل زیر را دنبال نمایند:

1- پس از آغاز فرایند ثبت نام ، از منوی بالای صفحه روی سربرگ (( ورود داوطلبان )) کلیک نمایید. (چنانچه شما از سوی سازمان ملی سنجش به عنوان داوطلب مجاز جهت شرکت در ارزیابی تکمیلی دانشگاه فرهنگیان معرفی شده باشید، می توانید با کد ملی به عنوان نام کاربری و کد پروفایل به عنوان رمز عبور خود وارد بخش کاربری داوطلبان این سامانه شده و نسبت به تکمیل پرونده و ثبت درخواست اقدام نمایید.) (توجه فرایند ثبت نام هنوز شروع نشده است)

2- با ورود به به بخش ” ورود داوطلبان” لازم است اطلاعات و مدارک زیر را که از قبل آماده کرده اید، ثبت و بارگذاری نمایید.

  • تکمیل اطلاعات شناسایی: ثبت اطلاعات شناسایی و شناسنامه ای، اطلاعات تحصیلی مقطع متوسطه و آدرس و شماره تماس
  • ارسال مدارک ضروری: در این بخش از پرونده لازم است فایل تصویر کارت ملی، شناسنامه و ریزنمرات سال دهم و یازدهم (الزامی) و ریزنمرات سال دوازدهم (در صورت صادر شدن) را با فرمت jpg و حداکثر یک مگابایت بارگذاری نمایید. آن گروه از داوطلبان که دارای گواهی دیپلم و کارت پایان خدمت نظام وظیفه نیز هستند، تصویر مدارک خود را با فرمت jpg یا pdf و حداکثر یک مگابایت در این بخش بارگذاری نمایند.
  • فرم اعلام آمادگی ارزیابی تکمیلی: در این بخش از پرونده، فرم اعلام آمادگی ارزیابی تکمیلی را به دقت مطالعه کرده و پس از اطمینان از احراز تمام بندهای مطرح شده در فرم، آن را تأیید کرده و چاپ بگیرید. این فرم می بایست پس از مراجعه به محل ارزیابی تکمیلی، در حضور مسئول بررسی مستندات امضا و اثر انگشت شده و تحویل گردد. (این فرم پس از شروع ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود قابل دریافت می باشد)
  • فرم معاینه پزشکی: داوطلب می بایست این فرم را چاپ گرفته و پس از اتمام مراحل انجام معاینات پزشکی به تایید و امضای پزشک معتمد آموزش و پرورش محل مراجعه معاینات پزشکی برساند. داوطلب می بایست فرم معاینه پزشکی را در روز ارزیابی تکمیلی به مسئول مربوطه تحویل نماید. (این فرم پس از شروع ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود قابل دریافت می باشد)
  • پرداخت هزینه: داوطلب می بایست هزینه شرکت در ارزیابی تکمیلی را بر اساس جدول زیر، به صورت اینترنتی پرداخت نماید.

هزینه مصاحبه و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان کنکور 1403

 

 

سوابق فعالیت های آموزشی و فرهنگی: داوطلبان می بایست چنانچه در زمینه مسابقات و رویدادها و جشنواره‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری معتبر استانی، ملی و جهانی، رتبه یا گواهی معتبر کسب کرده اند، در شاخص های تعیین شده مرتبط، اطلاعات را ثبت و مدارک مرتبط با آن را بارگذاری نمایند.

(( فایل مربوط به جدول شاخص های فعالیت های علمی و فرهنگی ))

دانستنی های مراحل مصاحبه و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۳

سایر مدارک لازم را در قسمت پایین(اطلاعیه شماره 2 مشاهده کنید)

 

منبع : سایت دانشگاه فرهنگیان

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- کامنت های مربوط به اشکالات و مشاوره درسی پاسخ داده نمی شود.

2- نظرات حاوی توهین، تحقیر و تمسخر به افراد یا سازمان ها دولتی یا خصوصی به هر شکلی تایید نمی شوند. 

3- نظرات شما پس از ارسال، در اولین فرصت (حداکثر 24 تا 48 ساعت) تایید می شوند.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

:: ارسال کامنت به معنی پذیرفتن شرایط ارسال دیدگاه می باشد. ::

guest
(منتشر نخواهد شد)
10 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: محتوای محفاظت شده!
X
[تام لند]