راهنمای جامع دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم و پیش دانشگاهی کنکور 99

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم،پیش دانشگاهی و دوازدهم کنکور 98

پی سی کنکور: سوابق تحصیلی که در حال حاضر شامل نمرات امتحانات نهایی سال های آخر مقطع متوسطه می باشد و یکی از عوامل مهم در رتبه دهی کنکور و قبولی دانشگاه می باشد.میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 99 هر ساله توسط سازمان سنجش مشخص می شود،اما برای بهره مندی از سوابق تحصیلی باید کد آن را دریافت و در فرم ثبت نام سازمان سنجش وارد کنید، ما نیز در این مطلب قصد داریم تا شما داوطلبان عزیزان را با نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99 دوازدهم و پیش دانشگاهی و دیپلم سوم دبیرستان و تشریح تمامی مراحل دریافت آن آشنا کنیم،پس با ما همره باشید.

 

فهرست مطالب :

– زمان دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99

– اطلاعات چه داوطلبانی در سامانه dipcode.medu.ir وجود ندارد؟

– مراحل آموزش دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99 

– آدرس سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99

– نکات مهم نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید 

 

1- تاریخ و زمان دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99

– زمان دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم کنکور 99

کد سوابق تحصیلی دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید (3-3-6)

 • دانش آموزان دوازدهمی که در سال تحصیلی جدید (سال 99) فارغ التحصیل می شوند

دانش آموزان دوزادهمی که در حال تحصیل پایه دوازدهم هستند و در خرداد ماه 99 فارغ التحصیل می شوند،این داوطلبان باید در دی و یا بهمن (تاریخ دقیق اطلاع داده می شود) اطلاعات و مشخصات شخصی خود ر در سامانه تایید کنند و کد دریافتی را در هنگام ثبت نام در کنکور 99 در فرم مربوطه وارد کنند.

مرحله دوم اما برمی گردد به پس از برگزاری کنکور 99 ،زمانی که شما در امتحانات نهایی خرداد ماه 99 شرکت کرده اید و نمرات شما آماده است،و در این بازه باید به سایت سنجش وارد شوید و نمراتتان را که از طرف آموزش و پرورش به سازمان سنجش ارسال شده را تایید کنید.

 

 • دانش آموزان دوازدهمی که فارغ التحصیل و یا پشت کنکوری هستند

برای دریافت کد سوابق تحصیلی داوطلبان پشت کنکوری دوزادهم کنکور 99 که در پایه دوزادهم فارغ التحصیل شده اند باید همزمان با مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99 به آدرس سامانه ای که در همین پست معرفی می شود وارد شوند و نمرات وارد شده در سامانه با نمرات کارنامه خود را تطبیق دهند و در صورت تائید، کد سوابق تحصیلی کنکور 99 خود را دریافت کنند.

داوطلبان در صورت عدم وجود کد سوابق تحصیلی  خود در سایت این سازمان و یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق تحصیلی خود مي‌بايست به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرك تحصیلی مراجعه نمايند. بديهي است.

 

– زمان دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور 98 (نظام قدیم)

کد سوابق تحصیلی برای دیپلمه‌های سال 1384 تا سال 1397

برای دریافت کد سوابق تحصیلی داوطلبان پشت کنکوری نظام قدیم 99 که در پایه های دیپلم و پیش دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند باید همزمان با مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99 به آدرس سامانه ای که در همین پست معرفی می شود وارد شوند و نمرات وارد شده در سامانه با نمرات کارنامه خود را تطبیق دهند و در صورت تائید، کد سوابق تحصیلی کنکور 99 خود را دریافت کنند.

چنانچه داوطلب کنکوری نظام قدیم هستید و در خرداد ماه فارغ التحصیل خواهید شد لازم است تا در تیرماه در مهلتی که برای داوطلبان نظام جدید در نظر گرفته می شود،نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 98 اقدام کنید.

داوطلبان در صورت عدم وجود کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود در سایت این سازمان و یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق تحصیلی خود مي‌بايست به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرك تحصیلی مراجعه نمايند.

تبصره: دارندگان مدرک پیش‌دانشگاهی سالهای ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۷ باید طبق بند بالا اقدام کرده و دانش آموزان پیش‌دانشگاهی سال جاری که تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال ۹۹ فارغ‌التحصیل می‌شوند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام به اطلاعیه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 99 در تاریخ ۳ تیرماه ۹۹ مراجعه کنند.

نحوه ثبت سوابق تحصیلی کنکور 99 برای داوطلبانی که در ترمیم معدل شرکت کرده اند؟

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی نیز شرکت نموده اند می‌توانند باتوجه به توضیحات فوق برای مشاهده سوابق تحصیلی و نمرات خود اقدام نمایند. (جزئیات کامل ترمیم معدل کنکور 99)

2- اطلاعات چه داوطلبانی در سامانه dipcode.medu.ir وجود ندارد؟

در مورد مدرک فارغ التحصیلی دوره متوسطه:

اطلاعات سوابق تحصیلی فردی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نخواهند بود واطلاعات آنان در سامانه دریافت کد تحصیلی موجود نیست.
الف – فارغ التحصیلان قبل از سال 84
ب – فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصيلان غير رشته هاي نظري (دانشسراهاي تربيت معلم )
ج – فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی قدیم  آموزش متوسطه
د- ديپلمه هاي تطبيقي مدارس غير ايراني خارج از كشور.

در مورد مدرک فارغ التحصیلی دوره پیش دانشگاهی :

اطلاعات سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی فرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.

الف – فارغ التحصیلان قبل از سال 91

 

3- مراحل آموزش دریافت کد سوابق تحصیلی دوزادهم ،سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی برای کنکور 99 

– مرحله 1 دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 99

ابتدا باید اطلاعات زیر را داشته باشید و روی یک برگه آن ها را یادداشت کنید:

1- تاریخ تولد

2- کد دانش آموزی

3- کد مقطع

برای بدست آوردن این اطلاعات کارنامه دیپلم ،پیش دانشگاهی یا دوازدهم خود را بررسی کنید.

برای مثال می توانید از نمونه قرار داده شده زیر محل قرارگیری اطلاعات شخصی تان در کارنامه را یادداشت کنید:

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم،پیش دانشگاهی و دوازدهم کنکور 98

– مرحله 2 دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 99

چنامچه کد منطقه را بدست نیاورده اید می توانید ،به منظور دریافت کد منطقه آموزش و پرورش جهت سوابق تحصیلی 99 به لینک زیر در سایت سازمان سنجش به مراجعه نمایید :

پس از وارد شدن در سایت می توانید کد منطقه آموزش و پرورش مدنظرتان را کسب کنید،برای مثال اصفهان را وارد کنید و کد منطقه مربوط به خودتان را یادداشت کنید

دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 98

– مرحله 3 دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 99

اکنون با اطلاعاتی که از مرحله 1 و مرحله 2 بدست آورده اید به سایت زیر مراجعه کنید. و نمرات یا سوابق تحصیلی خود را مشاهده کنید ،چنانچه نمرات به درستی وارد شده است تائید کنید تا به شما کدی داده شود.

اما اگر نمرات شما صحیح نمی باشد و یا نمره درسی به اشتباه وارده شده است باید از تائید آن خودداری واز طریق سامانه و یا مراجعه به آموزش و پرورش پیگیر باشید تا نمرات شما در سامانه اصلاح شود و سپس کد سوابق تحصیلی کنکور 99 خود را دریافت کنید.

آدرس سایت دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99

http://dipcode.medu.ir/studentlogin.aspx?ReturnUrl=studentview.aspx

پس از اینکه به لینک بالا وارد شدید،با صفحه ی زیر مواجه میشید ،که کافیه اطلاعات و مشخصات گفته شده را وارد کنید :

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 98

 

پس از ورود نیز به صفحه مشابه صفحه زیر منتقل می شوید :

همانطور که می بینید مشخصات شما و نمرات دروس نهایی قابل مشاهده است،چنانچه نمرات شما صحیح وارد شده و با کارنامه مطابقت دارد می توانید روی گزینه تایید کلیک کنید تا به شما کد سوابق تحصیلی اختصاص یابد.

نکته مهم : چنانچه نمرات شما در سامانه صحیح نیست به هیچ وجه روی تایید دریافت کد سوابق تحصیلی 99 کلیک نکنید ،بلکه ابتدا به آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه و در صورت تصحیح نمرات در سامانه بعدا می توانید کد سوابق تحصیلی را دریافت کنید.

 

– مرحله 4 دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 99

این مرحله مربوط به دانش آموزانی می باشد که در سال 99 فارغ التحصیل می شوند و یا ترمیم معدل داشته اند

در این مرحله در فاصله 19 تا 21 تیرماه 99 پس از برگزاری کنکور به سایت سازمان سنجش مراجعه خواهید کرد تا نمرات نهایی کسب شده در خرداد ماه 99 را جهت تایید نهایی و اعمال سوابق تحصیلی بررسی کنید.

4- نکات مهم نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99 نظام قدیم و نظام جدید 

 • داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی دیپلم سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی (هر دو مورد) هستند، توجه داشته باشند که باید از سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها دو کد سوابق تحصیلی دریافت کنند.
 • سوابق تحصیلی دانش آموزانی که در سال جاری در دوره پیش دانشگاهی در حال تحصیل هستند و هنوز فارغ التحصیل نشده اند جهت تایید در آخر خرداد 99 در معرض داوطلبان قرارداده خواهد شد و در نیمه اول تیرماه به سازمان سنجش ارائه می شود.
 • عدم اعلام کد سوابق تحصیلی دوازدهم توسط داوطلبان نظام جدید در سایت سازمان سنجش در بازه زمانی مقرر موجب عدم اعمال سوابق تحصیلی در نمره کل نهایی آنان خواهد شد.
 • داوطلبانی که قادر به مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی نیستند یا تناقضی در خصوص نمرات و مشخصات فردی مندرج در اطلاعات آموزش و پرورش خود مشاهده کرده اند، ضروری است که از طریق سامانه: http://dipcode.medu.ir مورد خود را به صورت الکترونیکی در سایت مذکور حداکثر تا شروع ثبت نام مجدد اعلام کنند تا در زمان ثبت نام مجدد، مشکلی نداشته باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
26 نظر
 1. parsa می گوید

  ما که کد سوابق تحصیلی نگرفتیم تکلیف چیه ؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام پارسا جان
   در حال حاضر سایت دریافت کد سوابق تحصیلی باز هستش میتونید مراجعه کنید و کد سوابق تحصیلی خودتون رو دریافت کنید
   موفق باشید

 2. مجید می گوید

  برای دریافت کد تحصیلی تا مرحله دوم که چک کردن اطلاعات هستش میرم ولی دکمه تایید اطلاعات
  فعال نیست و نمی توانم ادامه بدم لطفا راهنمایی کنید.

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مجید جان
   شاید مشکل از خود سایت باشه،مجددا چند بار دیگر در زمان های مختلف تست کنید و اگر باز هم مشکل داشت از طریق سیستم پاسخگوی سازمان سنجش و یا مراجعه به آموزش و پروش منطقه خود پیگیری کنید
   موفق باشید.

 3. sam می گوید

  code savabeghe diplom chie mn to site code savabeghe pish danshgahim bod vali bara sabtenam code diplomm mikhad

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سام عزیز
   به سایت دریافت کد سوابق تحصیلی مراجعه کن ،کافیه کد دانش آموزی و کد منطقه رو در سایت وارد کنی و همچنین گزینه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم رو انتخاب کنی تا به راحتی کد دیپلم رو دریافت کنی و برای ثبت نام کنکور استفاده کنی
   موفق باشید

 4. رامین می گوید

  الان تکلیف چیه بعضی از سایت ها نوشته اند کاردانی رشته ها بدون کنکور هستن نه کارشناسی انها الان این راست یا دروغ اگه فقط اون رشته های سازمان سنجش داده بدون کنکور باشه اونا که از اول هم بدون کنکور بودن پس چرا این همه بزرگش کردن و گفتن 85 درصد دانشگاه ها با رشته بدون ازمون پذیرش میشه و بار و فشار کنکور کم میشه این طوری که داوطلب های رشته تجربی به 800 یا 900 هزار میرسن فشاری که قبلا دوبرار بود میشه ده برابر.
  با تشکر از سایت خوبتون.

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رامین جان
   این خبری که امسال منتشر شده مبنی بر بدون کنکور شدن 85 درصد رشته ها،یکم زیاد از حد بزرگنمایی شده ،برای سال های قبل هم همین وضعیت بوده ،چون در حال حاضر به غیر از کنکور با هیچ چیز دیگه ای نمیشه داوطلبان تفکیک کرد،هم چنین تا بخواهند بر اساس معدل نفرات رو پذیرش کنن نیاز هست که سه سال متوسط پایانی امتحانات نهایی برگزار بشه که در حال حاضر تنها سال آخر دارای امتحانات نهایی است.
   کاری که امسال کردن تنها بعضی از رشته ها رو اون هم در بعضی از دانشگاه های خاص بدون کنکور قرار دادن که تعدادی از رشته ها و دانشگاه های روزانه هم دیده میشه ولی کماکان رقابت اصلی برای رشته ها و دانشگاه های برتر از طریق کنکور هستش
   برای مشاهده دفترچه ثبت نام بدون کنکور 98 از این لینک و برای مشاهده لیست رشته های روزانه بدون کنکور 98 اینجا را کلیک کنید
   موفق باشید

 5. رامین می گوید

  سلام دوباره خسته نباشید ببخشید شما می دونید چه رشته هایی کاردانی داره من امروز رفته بودم کافی نت واسه کنکور ثبت نام کنم و اونجا گفتن که رشته های کاردانی بدون کنکور است یعنی الان رشته هایی مثل کاردانی فوریت پزشکی یا کاردانی بهداشت عمومی و…. بدون کنکور است یا نه؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رامین جان
   رشته های پیراپزشکی و علوم پزشکی چه کاردانی چه کارشناسی بدون کنکور نیستند در حال حاضر ، به نظر میاد حداقل تا چند سال آینده تنها ملاک پذیرش شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه خوب می باشد
   مجددا پیشنهاد می کنیم دو تا مطلب زیر رو کامل بررسی کنید
   برای مشاهده دفترچه ثبت نام بدون کنکور 98 از این لینک و برای مشاهده لیست رشته های روزانه بدون کنکور 98 اینجا را کلیک کنید
   موفق باشید

 6. رویا می گوید

  سلام من دانش اموز مدرسه بزرگسالان هستم و نظام قدیم میخونم خرداد ماه امسال دیپلم میگیرم میتونستم امسال کنکور شرکت کنم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رویا خانم گرامی
   شما باید مدرک پیش داننشگاهی را نیز حداکثر تا شهریور 98 کسب کنید در این صورت مجاز می باشیدو در صورت قبولی می توانید در دانشگاه پذیرفته شوید
   موفق باشید

 7. امیرحسین می گوید

  سلام خسته نباشید.من امسال یازدهم هستم میتونم کنکور شرکت کنم.برای سال بعد مشکلی ایجاد نمیشه؟.سپاس از پاسخ شما.

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امیر حسین جان
   شاید بشه شرکت کرد ولی مسئولیتش با خودتون هست،در ضمن وقتی که بدون آمادگی شزکت می کنید از شرایط سر جلسه کنکور نمی توانید استفاده کافی را ببرید و تنها نقش تماشاگر را خواهید داشت،پیشنهاد می کنیم در آزمون های آزمایشی شرکت کنید
   موفق باشید

 8. آل مهدی می گوید

  سلام
  میخواستم سوابق تحصیلیم ببینم تو کارت ورود به جلسه کنکور گفته لینک سنجش رو سرچ کنم اما چیزی عایدم نشد راهنماییم کنید لطفا

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   اگر دوازدهمی هستید که نتایج امتحاناتتون رو آموزش و پرورش 20 تیر ارسال می کنه،اگر نظام قدیم هستید که به راحتی دیده میشه به این صورت که شما وارد سامانه دریافت کارت که شدید در پایین صفحه چند کادر سبز رنگ وجود داره که در اونجا نوشته شده (مشاهده نمرات ارسالی از آموزش و پرورش) کافیه روی این گزینه کلیک کنید تا نمراتتون رو ببینید،اطلاعات بیشتر کارت ورود به جلسه را در لینک زیر ببینید
   کارت ورود به جلسه کنکور

 9. ali می گوید

  سلام برنامه امتحانات شهریور ماه دوازدهم تجربی روزانه رو اعلام کردن یا نه ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام علی جان
   بله منتشر شده و در مطلب بالا کاملا مشخص شده

 10. Paria می گوید

  سلام من امسال دیپلم گرفتم در فرم انتخاب رشته کد سوابق تحصیلیم هست ولی کد سوابق پیش دانشگاهی رو از کجا باید بگیرم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   کد سوابق تحصیلی تو کارت ورود به جلسه یا ثبت نام تون هست اگر پیدا نکردید که از سایت زیر وارد بشید و دوباره بگیرید
   http://dipcode.medu.ir/studentlogin.aspx

 11. رحمان می گوید

  سلام داداش خسته نباشی یه سوال دارم منو راهنمایی کنی ممنونت میشم من سال 84 دیپلم گرفتم اونم فنی و حرفه ای رشته کامپیوتر بعدش کاردانی پیوسته کامپیوتر گرفتم سال 86 و بعد اون هم کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرفتم سال 89 من کلا پیش دانشگاهی نخوندم مدرکشم ندارم الان میخام کنکور 99 منحصرا زبان شرکت کنم الان من نمیدونم چطور ثبت نام کنم با لیسانسم یا کاردانیم یا معدل چی رو وارد کنم یا اصلا سوابق تحصیلیم چی وارد کنم موقع ثبت نام کنکور یه مشکلم همین در رابطه با ثبت نامه و مسله دیگه این که کنکور منحصرا زبان هم نظام قدیم و جدید جدا برگزار میشه ؟ و برای من کدوم مناسب تره ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رحمان جان
   در بخشنامه تاثیر معدل کنکور سازمان سنجش اومده که : کسانی که دیپلم رو از سال 84 به بعد تا 98 گرفته اند شامل تاثیر معدل می شوند
   شما برای ثبت نام معدل دیپلم تون در نظر گرفته میشه،با توجه به اینکه دیپلمتون غیر از سه رشته اصلی هست و فنی و حرفه ای گرفتید،تاثیر معدل باز هم براتون در نظر گرفته میشه اما کمتر از سایر رشته ها،به طور مثال اگر تاثیر معدل کنکور تجربی 98 30 درصد بوده برای شما که فنی هست 18 درصد تقریبا در نظر گرفته میشه و باقیش نتیجه کنکورتون موثر هست

   اطلاعات بیشتر از تاثیر معدل کنکور 99 را در لینک زیر بخوانید :
   https://p30konkor.com/%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%84-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1/

   1. رحمان می گوید

    ممنون از پاسختون فقط لطفا ببخشید من حقیقتش چون از درس و مدرسه دور بودم یکم الان گیجم من الان تو مدرکم نگاه کردم زده پایان خرداد ماه سال تحصیلی 83-84 مدرک دیپلم گرفتم و یه معدل کل و یه معدل کتبی نهایی رو دارم تو مدرک دیپلمم الان این شامل تاثیر معدل میشه ؟ و اینکه قضیه سوابق تحصیلی چیه من باید چیکار کنم دقیقا ؟ لطفا بگید ثبت نام کنکور 99 کی هست و من باید موقع ثبت نام با شرایطی که دارم چه فیلدایی همراهم باشه منظورم معدل چی رو وارد کنم و با مدرک کاردانی یا کارشناسی ثبت نام کنم ؟ ایا معدل مدارک کاردانی یا کارشناسی هم نیازه ؟ میدونم سوالاتم زیاده ولی خواهش میکنم جامع راهنماییم کنید بازم ببخشید

    1. پی سی کنکور می گوید

     رحمان جان
     جای نگرانی نداره،شما شرایط رو برای خودتون پیچیده ش نکنید
     شما خرداد 84 فارغ التحصیل شدید پس یعنی شما سوابق تحصیلی میشید و همون معدل کتبی نهایی تون مدنظر هست
     تو زمان ثبت نام در فرم مربوطه معدل کتبی دیپلم تون رو وارد می کنید ،معدل کاردانی و لیسانس تاثیری نداره فقط صرفا جهت تکمیل مشخصات ثبت نام وارد میشه
     زمان ثبت نام کنکور 99
     مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 99

     1. رحمان می گوید

      ممنونم از وقتی که میزارید فقط دو نکته برام سواله الان این سوابق تحصیلی که میگن همون معدل کتبی دیپلمه که موقع ثبت نام وارد میکنم ؟ یا باید کار خاصی انجام بدم منظورم تو سایت خاصی ثبت نام کنم یا نمراتم وارد کنم …؟؟ نکته دوم اینکه من الان نظام قدیم حساب میشم و کنکور زبان در دو نظام برگزار میشه ؟ اگه اره بنظر شما کدوم نظام شرکت کنم بازم شرمنده محبت میکنید پاسخ میدید

      1. پی سی کنکور می گوید

       همون معدل کتبی تون رو وارد می کنید و باید یه کد با عنوان سوابق تحصیلی بگیرید که در این مطلب کامل آموزش داده شده و نمراتتون قبلا وارد شده فقط نیاز هست کد رو بگیرید کد رو هم از اواخر دی یا اوایل بهمن ماه می تونید بگیرید و یادداشت و در فرم ثبت نام وارد کنید،برای شما پیشنهادمون نظام جدید هست،موفق باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود و تنها برای پاسخ احتمالی در نظر گرفته می شود.