تام لندپرشتام لندتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

آزمون عملی تربیت بدنی ۱۴۰۰ (همه چیز در مورد زمان برگزاری و ثبت نام،مراحل آزمون، لباس آزمون) + سوالات متداول

زمان و مکان آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه روزانه و فرهنگیان کنکور 1400
آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه ها در کنکور 1400 – عکس از صداو سیما

پی سی کنکور : سازمان سنجش طی اطلاعیه ای جزئیات اولیه آزمون عملی رشته های علوم ورزشی و تربیت بدنی در کنکور 1400 را اعلام کرد.

ابتدا متن اطلاعیه را بخوانید، سپس سوالات متداول را مشاهده کنید :

اطلاعیه دوم مورخه 99/05/6

پيرو اطلاعيه مورخ 1400/03/29 درخصوص پرينت كارت شركت در آزمون سراسري سال 1400، بدين‌‌وسيله‌ نظر متقاضيان رشته تحصيلي علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان در آزمون سراسري سال 1400 را به‌ نكات زير جلب مي‌نماید:

1- پذیرش دانشجو برای رشته علوم ورزشی در سال 1400 بصورت متمرکز دارای شرایط خاص با آزمون عملی، معاينه پزشكي و تست‌هاي سلامت و تندرستي با ضریب درسی 4 از بین متقاضیان گروه‌های آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم انساني و علوم تجربي كه‌ در جلسه آزمون روزهاي پنجشنبه مورخ 10/04/1400 و جمعه مورخ 11/04/1400 حاضر بودند و از تاريخ 06/04/1400 لغايت 12/04/1400 علاقه مندی خود را با پرداخت هزينه آزمون عملي در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان اعلام نموده‌اند، بعمل خواهد آمد و نتایج نهایی آن همراه با سایر رشته های متمرکز در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد شد.

2- افرادی كه متقاضي آزمون عملي رشته علوم ورزشي و يا آموزش تربيت بدني (در بخش پذیرش با آزمون) شده اند، می توانند پس از اعلام نتايج اوليه آزمون سراسري، حتی اگر براساس مندرجات كارنامه در دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته نشده باشند نیز با مراجعه به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان در زمان مقرر (دهه دوم مرداد ماه) نسبت به انتخاب كدرشته‌ محل‌هاي تحصيلي دوره روزانه از رشته علوم ورزشی یا آموزش تربیت بدنی در فرم انتخاب رشته اين آزمون در هر اولويتي كه علاقه دارند اقدام نمايند.

3- متقاضيان رشته‌ تحصيلي مذکور براساس اولويت‌بندي رشته‌هاي خود در فرم انتخاب رشته گزينش خواهند شد.

يادآوري مهم: متقاضيان رشته‌‌ علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان بايد از سلامت كامل جسماني برخوردار بوده و بخصوص از سلامت قلبي و ريوي خود يقين داشته و آمادگي‌هاي لازم براي تستهاي آزمون‌ عملي‌ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي را داشته‌ باشند. با توجه به اينكه در محل حوزه برگزاري آزمون عملي معاينات پزشكي با نظارت پژوهشگاه تربيت بدني و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقيقات و فناوري انجام خواهد شد نياز به همراه داشتن گواهي سلامت و ارائه گواهي تندرستي براي متقاضیان نمي‌باشد.

 

4- متقاضيان رشته آموزش تربيت بدني و علوم ورزشي پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر شركت در آزمون عملي، در صورتي كه در رديف معرفي شدگان رشته هاي فوق برای انجام مراحل مصاحبه رشته هاي دانشگاه فرهنگيان قرار گيرند، مي‌بايست طبق اطلاعيه‌اي كه درخصوص زمان انجام مراحل مصاحبه رشته هاي تحصيلي این دانشگاه در دهه اول شهریور ماه توسط اين سازمان اعلام مي شود، براي شركت در مصاحبه تخصصي و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي كه در دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار خواهد شد، نیز شركت نمايند. در غيراينصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزينش تلقي مي‌شود. بنابراین، همه متقاضیان بايد حائز شرايط مصاحبه و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي باشند تا در گزينش نهائي كه براساس ضوابط اين سازمان انجام مي‌شود، قرار گیرند.

5- متقاضيان آزمون عملي تربيت بدني درصورتي كه در موعد مقرر (از تاريخ 06/04/1400 لغايت 12/04/1400) نسبت به اعلام علاقه مندی و پرداخت هزينه آزمون عملي اقدام ننموده‌اند، درصورت تمايل براي شركت در آزمون عملي (به شرطی که در جلسه امتحانی گروه آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم انساني و علوم تجربي روزهاي پنجشنبه مورخ 10/04/1400 و جمعه مورخ 11/04/1400 حاضر بوده‌اند) مي‌توانند جهت بررسي وضعيت خود با همراه داشتن دو قطعه عكس، كارت شناسايي معتبر و همچنين شماره داوطلب و پرونده گروه آزمايشي شركت در آزمون، به محل برگزاري آزمون و به نماينده سازمان سنجش مستقر در شهرستان برگزاري، مراجعه نمايند.

6- آزمون عملي تربيت بدني ‌براي همه متقاضيان: از تاریخ 1400/05/31 تا 01/06/1400 برای برادران و از تاریخ 02/06/1400 تا 03/06/1400 برای خواهران برگزار مي‌شود. متقاضیان مي‌بايست فقط ‌براساس برنامه زماني طبق استان محل اقامت مندرج در اطلاعیه ای که متعاقبا در تاریخ 1400/05/24 از درگاه اطلاع رسانی این سازمان و از درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نشانی www.ssrc.ac.ir منتشر خواهد شد در آزمون عملي شركت نمايند. كارت شركت در آزمون عملي در حوزهاي برگزاري آزمون عملي تحويل متقاضیان خواهد شد.

7- متقاضيان رشته‌ علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان بايد علاوه بر مبلغ واريزي براي هزينه آزمون عملي (موضوع پرداخت700.000 «هفتصد هزار» ریال در اطلاعيه مورخ 1400/03/29)، می بایست بابت پرداخت هزینه انجام معاينه پزشكي و تست‌هاي سلامت و تندرستي مبلغ 650.000 (ششصدو پنجاه هزار) ريال، از تاریخ 10/05/1400 به درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی به نشانی www.ssrc.ac.ir مراجعه نموده و هزینه را پرداخت نمایند. در ضمن فیش مربوط را پرینت گرفته و در زمان و محل اعلام شده در اطلاعیه مورخ 1400/05/24 به حوزه‌هاي برگزاري محل آزمون عملي مراجعه نمايند. همچنين لازم است فیش پرداخت را به نماینده پژوهشگاه تربیت بدنی مستقر در حوزه آزمون عملي تحویل نمايند.

 

– مهم ترین نکات شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 1400

1- آزمون متناسب با شرایط کنونی کشور بازبینی و فیلم شیوه اجرای آزمون، همراه با دستورالعمل های مربوطه، در درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی قابل مشاهده می باشد. متقاضیان گرامی می‌توانند با مشاهده فیلم و تمرین مهارتهای لازم، آمادگی نسبی بیشتری را برای شرکت در آزمون علوم ورزشی کسب نمایند.

2- همه متقاضیان موظف هستند لباس و کفش مناسب سالن ورزشی، وسایل بهداشتی لازم از جمله 3 عدد ماسک، دو جفت دستکش لاتکس و مواد ضدعفونی کننده همراه داشته باشند تا در زمان حضور در دانشگاه اقدام به رعایت دستورالعمل های بهداشتی نمایند.

3- همه متقاضیان موظف به رعایت فاصله 2 متری از عوامل اجرایی و سایر متقاضیان می‌باشند، ضمن اینکه باید از رد و بدل کردن وسایل شخصی با سایرین جداً خودداری نمایند.

4- به منظور حفظ سلامت متقاضیان و خانواده آنها، از ورود افراد همراه به حوزه های اجرای آزمون عملی جلوگیری خواهد شد. این افراد می بایست در محیطی خارج از فضای دانشگاه در انتظار اتمام آزمون و بازگشت متقاضیان باشند.

5- متقاضیان گرامی می بایست یک ساعت قبل از حضور در حوزه، آب و مواد غذایی مورد نیاز خویش را مصرف نمایند تا در صورت طولانی شدن فرآیند آزمون دچار ضعف جسمی نشوند. همراه داشتن نوشیدنی و میان وعده مناسب و مصرف شخصی این مواد بلامانع است (در حوزه های آزمون عملی مواد غذایی و نوشیدنی توزیع نمی شود و هر متقاضی می بایست شخصاً احتیاجات خود در این زمینه را مرتفع سازد).

6- به همراه داشتن دو قطعه عكس 4×3، لباس‌ و كفش‌ ورزشي‌، اصل شناسنامه و يا كارت ملي و اصل فيش هزينه تست‌هاي سلامت و تندرستي و انجام معاينه پزشكي به مبلغ 650.000 (ششصد ‌و پنجاه هزار) ريال در زمان آزمون عملي ضروري است. در غير اينصورت از متقاضی‌ آزمون ‌عملي‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.

7- همه متقاضيان می‌بایست طبق برنامه‌ زماني و اقدامات اعلام شده در این اطلاعیه و همچنین در اطلاعیه‌ای که در تاریخ 1400/05/24 در درگاه اطلاع رسانی این سازمان و درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی منتشر می‌شود، عمل نمايند. آزمون‌ عملي علوم ورزشی قابل تمديد و یا تكرار نخواهد بود.

8- باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

متقاضیان درصورت لزوم مي‌توانند سئوالات خود را در اين خصوص از طریق بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان ارسال نمایند.

 

 

– نحوه پذیرش و زمان اعلام نتایج رشته علوم ورزشی متمرکز کنکور 1400

1- پذیرش دانشجو برای رشته علوم ورزشی در سال 1400 بصورت متمرکز خواهد بود و نتایج نهایی آن همراه با سایر رشته های متمرکز اعلام خواهد شد.

 

– آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 1400 از بین چه داوطلبانی انجام می شود؟

متقاضیان هريك از گروه­هاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني در صورت علاقه­ مندي به رشته علوم ورزشي و آموزش تربيت بدني (رديف 1 جدول ذیل) مي­بايست نسبت به انتخاب مورد مربوط منحصراً به صورت اينترنتي همزمان با پرينت كارت از روز یکشنبه مورخ 1400/04/06 تا روز شنبه مورخ 12/04/1400 از طريق درگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام نمايند

 

متقاضیانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که اولاً نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده اقدام نموده و ثانیاً در جلسه آزمون یکی از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی و علوم تجربی که در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 10 و 11/04/1400 برگزاری می‌گردد، حاضر باشند.

 

– نحوه انتخاب رشته تربیت بدنی کنکور ۱۴۰۰ پس از انجام آزمون عملی

افرادی كه متقاضي آزمون عملي رشته علوم ورزشي و يا آموزش تربيت بدني (در بخش پذیرش با آزمون) شده اند، می توانند پس از اعلام نتايج اوليه آزمون سراسري، حتی اگر براساس مندرجات كارنامه در دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته نشده باشند نیز با مراجعه به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان در زمان مقرر (دهه دوم مرداد ماه) نسبت به انتخاب كدرشته‌ محل‌هاي تحصيلي دوره روزانه از رشته علوم ورزشی یا آموزش تربیت بدنی در فرم انتخاب رشته اين آزمون در هر اولويتي كه علاقه دارند اقدام نمايند.

 

– زمان توزیع کارت شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 1400

 آزمون عملي تربيت بدني ‌براي همه متقاضيان: از تاریخ 1400/05/31 تا 01/06/1400 برای برادران و از تاریخ 02/06/1400 تا 03/06/1400 برای خواهران برگزار مي‌شود. متقاضیان مي‌بايست فقط ‌براساس برنامه زماني طبق استان محل اقامت مندرج در اطلاعیه ای که متعاقبا در تاریخ 1400/05/24 از درگاه اطلاع رسانی این سازمان و از درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نشانی www.ssrc.ac.ir منتشر خواهد شد در آزمون عملي شركت نمايند. كارت شركت در آزمون عملي در حوزهاي برگزاري آزمون عملي تحويل متقاضیان خواهد شد.

 

– زمان برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 1400

زمان برگزاری ۳۱ مرداد ماه و ۱ شهریورماه برای آقایان و ۲ و ۳ شهریور برای خانم ها برگزار خواهد شد.

 

– هزینه ثبت نام شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه ها

با توجه به اينكه پذيرش دانشجو در اين رشته در آزمون سراسري سال 1400 به صورت متمركز با شرايط خاص صورت مي­پذيرد، متقاضیاني كه نسبت به انتخاب مورد مربوط اقدام نموده ­اند مي­بايست نسبت به پرداخت مبلغ 700.000 (هفتصد هزار) ريال (معادل هفتاد هزار تومان) به صورت اينترنتي به وسيله كارتهاي بانكي عضو شتاب اقدام نمايند. ضمناً متقاضیان برای اطلاع از روزهای برگزاری آزمون عملي رشته مذكور (که در دهه دوم مرداد ماه خواهد بود) به اطلاعیه‌ای که در روز چهارشنبه مورخ 1400/05/06 در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌گردد، مراجعه نمايند.

 

– فیلم آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 1400

دیدن کلیپ آزمون عملی زیر به شما کمک می کند تا با فضای کلی و شرایط نحوه سنجش آزمون عملی تربیت بدنی و علوم ورزشی جهت پذیرش در دانشگاه های روزانه و دانشگاه فرهنگیان در کنکور 1400 آشنا شوید.

(لطفا روی فیلم زیر کلیک کنید تا play شود)

 

 

کاربران گرامی جهت آشنایی بیشتر با محل حوزه آزمون سال گذشته می توانید، فایل زیر را دانلود کنید:

عنوانلینک اصلیلینک کمکی
محل و برنامه زماني برگزاري آزمون عملي تربيت بدني کنکور 99

– سوالات متداول آزمون تربیت بدنی کنکور 1400

1_ برای ثبت نام در رشته علوم ورزشی و شرکت در آزمون عملی هنوز وقت هست یا وقت آن تمام شده است؟ آیا سایت سازمان سنجش برای ثبت نام دوباره باز خواهد شد؟
خیر سایت مجدد باز نخواهد شد. اما داوطلبانی که موفق به اعلام علاقمندی نشده اند می توانند درخواست کتبی خود را تا تاریخ 26/4/1400 از طریق پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: http://darkhast.sanjesh.org/ ارسال نمایند و یا طبق مندرجات اطلاعیه مورخ 6/5/1400 مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش با مراجعه به حوزه محل برگزاری آزمون عملی با توجه به استان محل اقامت اقدام به ثبت نام شرکت در آزمون عملی نمایند..

2_آزمون عملی تربیت بدنی جدا از کنکور است یا وابسته به کنکور است؟ این آزمون بعنوان یک درس تخصصی با ضریب درسی اعلام شده است و الزامی برای قبولی در رشته علوم ورزشی در دانشگاههایی که این رشته را از روش با آزمون پذیرش می کنند.

3_آزمون عملی همه ی دانشگاه ها را شامل میشود؟ شامل تمامی دانشگاهها وموسسات آموزش عالی که رشته علوم وزرشی را با روش باآزمون پذیرش می کنند، می شود.

4_نتیجه ی آزمون عملی کی خواهد بود؟ نتیجه آزمون عملی بصورت نمره از طریق پژوهشگاه تربیت بدنی به سازمان سنجش اعلام می شود و با اعمال این نمره در نمره آزمون تستی نمره کل جدید برای داوطلب ساخته می شود که در رشته های انتخابی علوم ورزشی با این نمره کل جدید و سایر ضوابط آزمون گزینش علمی انجام می شود.

5_آیا کارنامه های آزمون عملی ارائه میشود؟ امسال سعی خواهد شد که انشاالله در کارنامه نتایج نهایی آزمون نمره آزمون عملی هم برای اطلاع داوطلبان درج گردد. آزمون عملی به عنوان یک درس با ضریب چهار در نتایج نهایی محاسبه و اعلام نتیجه خواهد شد.

6_آیا افرادی که فنی حرفه ای و کارو دانش تربیت بدنی خوانده اند می توانند در این آزمون عملی شرکت کنند؟ مطابق شرایط و ضوابط درج شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری سال 1400 دانش آموزان دارای دیپلم فنی حرفه ای و کارو دانش تربیت بدنی نظام آموزشی جدید (نظام تحصیلی 3-3-6) که از سال 1398 موفق به اخذ دیپلم شده اند درصورتی در جلسه آزمون سراسری سال 1400 در یکی از گروههای آزمایشی علوم ریاضی، علوم انسانی و یا علوم تجربی حاضر بوده اند، مجاز به اعلام علاقمندی و شرکت در آزمون عملی برای رشته علوم ورزشی هستند.

7_دختران درآزمون حجابشان باید چگونه باشد آیا آزمون گیرنده ها خانم هستند برای دختران؟ برای خانم ها همه عوامل اجرایی خانم هستند. در سالن اجرای آزمون لازم نیست داوطلبان حجاب داشته باشند.(مگر اینکه خودشان دوست داشته باشند با روسری یا مقعنه باشند.) با لباس ورزشی (تاپ و تی شرت و شلوار و شلوارک) و کفش مناسب باید در آزمون شرکت کنند.

8_مواد آزمون چیست؟ مواد و فیلم آزمون روی سایت پژوهشگاه در زمان مناسب بارگزاری خواهد شد. (فیلم در چند خط بالاتر قابل مشاهده هستش)

9_آیا باید حتما در کنکور شرکت کرده باشیم تا بتوانیم آزمون عملی شرکت کنیم؟و چه کنکوری؟ درصورتی در جلسه آزمون سراسری سال 1400 در یکی از گروههای آزمایشی علوم ریاضی، علوم انسانی و یا علوم تجربی حاضر بوده اند، مجاز به اعلام علاقمندی و شرکت در آزمون عملی برای رشته علوم ورزشی هستند.

10_وسایل مورد نیاز که باید در روز آزمون همراه داشته باشند؟
در مورخه 6 مرداد ماه در اطلاعیه سازمان سنجش درج خواهد شد.
– کارت ملی
– فیش واریز مبلغ مربوط به معاینه پزشکی
– یک قطعه عکس ( برای کسانی که در زمان مقرر در سایت سازمان سنجش اعلام علاقمندی نکرده و وجه مربوطه (70000 تومان را واریز نکرده اند)
– کفش و لباس ورزشی مناسب
– ماسک و محلول ضد عفونی کننده
– آب آشامیدنی و تغذیه (لطفا آدامس نجوید)

11_افرادیکه دچار شکستگی شدند و یا افراد باردار که نمیتوانند آزمون شرکت کنند چکار کنند؟ آزمون عملی سالی یک بار برگزار می شود و متاسفانه برای افراد با مشخصات ذکر شده اقدامی نمی توان انجام داد. باید سال آینده در کنکور سراسری ثبت نام و بقیه مراحل را طی کنند تا در آزمون عملی علوم ورزشی سال آینده شرکت کنند.

12_آیا خود اظهاری کرونا مربوط به سایت سلامت را همراه داشته باشه باشند؟ مدارکی که نیاز باشد داوطلب در زمان آزمون عملی همراه داشته باشد در اطلاعیه مورخ 6/5/1400 اطلاع رسانی خواهد شد.

13_فرم داخل سایت را اشتباه پر کرده اند آیااشکالی برای شان در روز آزمون پیش می آید؟ نخیر – با در دست داشتن مدارک شناسایی و مستندات پرداخت موضوع قابل شناسایی و بررسی می باشد.

14_آیا امکان جابجایی حوزه وجود دارد؟ خیر- با توجه به اینکه کارت داوطلبان مطابق با آدرس محل سکونتی که هنگام ثبت نام در آزمون سراسری صادر و ارسال شده است، نخیر امکان جابجایی حوزه وجود ندارد. مگر با صدور مجوز از سوی ستاد برگزاری آزمون عملی در سازمان سنجش.

15_کسانی که از واریزی قبض سازمان سنجش جا مانده اند میتوانند در آزمون شرکت کند؟ بله در سوال 1پاسخ داده شده وتکراری است.

16_ چرا حروف الفبای فامیلی ما در جدول وجود ندارد؟ به دلیل رعایت فاصله اجتماعی و جلوگیری از ازدحام جمعیت، داوطلبان می بایست مطابق با جدول اعلامی بر اساس حروف اول نام خانوادگی که در اطلاعیه های سازمان سنجش اعلام خواهد شد به حوزه آزمون مراجعه کنند. و مطمئنا همه نام خانوادگی ها بر اساس حروف الفبا زمانبندی و اعلام خواهد شد. به طور مثال نام خانوادگی الف – س یعنی کسانی که نام خانوادگی آنها از حرف الف (آ یا ا) شروع شده را شامل می شود تا حرف سین (الف-ب-پ-ت-…….س) و همچنین ش-ی هم همه حروف الفبایی ما بین شین تا ی

17_لباس مناسب برای آزمون عملی چیست؟ سوال در بند 10 پاسخ داده شده است.

18_ما پول قبض را دو بار واریز کردیم؟ یا پول بیشتری واریز کرده ایم پکاری انجام دهیم؟ در محل حوزه فرم مربوطه را تکمیل و به همراه تصویر یا اصل فیش واریزی تحویل ناظر یا سرپرست اجرایی آزمون دهید. همکاران پس از بررسی و در صورت تایید هزینه واریزی اضافی به حساب شما عودت خواهند داد.

19_وارد سایت که میشویم نمیتوانیم واریز را انجام دهیم علت آن چیست؟ در سایت سازمان سنجش به معنی اتمام مهلت تعیین شده برای واریز هزینه و اعلام علاقمندی می باشد. در سایت پژوهشگاه لطفا از کارت بانکی ملی استفاده نشود و از مرورگر اکسپلورر استفاده شود

 

منابع : سازمان سنجش، پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم – پی سی کنکور

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11423

ممکن است شما دوست داشته باشید
711 نظر
 1. میلاد می گوید

  سلام یه سوال اینکه اگه تواین آزمون شرکت کنیم دیگه نمیتونیم واسه تربیت معلمی معمولی شرکت کنیم یا هردوش میشه باهم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام میلاد عزیز
   نمره این آزمون برای تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان هم استفاده می شود

 2. امینی می گوید

  ببخشید آزمون اولیه تربیت بدنی برای خانم ها ۲ و۳ شهریور ماه برگزار میشه؟و کی کارتش میاد روی سایت؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امینی جان
   اطلاعیه منتشر شده هم اکنون، زمان به این صورت گفته شده،ضمنا از 10 مرداد سر بزنید برای واریز کارت سلامت
   و اطلاعیه دیگری نیز در 24 مرداد میاد، کارت هم گفته شده در محل حوزه توزیع میشه

 3. یاسمن می گوید

  سلام تکلیف ما چیه که از ثبت نام جا موندیم کارتم که انگار تمدید نکردن میشه روز آزمون بریم ثبت نام کنیم امکانش هست؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام یاسمن خانم گرامی
   دو راه دارید :
   داوطلبانی که موفق به اعلام علاقمندی نشده اند می توانند درخواست کتبی خود را تا تاریخ 26/4/1400 از طریق پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: http://darkhast.sanjesh.org/ ارسال نمایند
   یا
   مي‌توانند جهت بررسي وضعيت خود با همراه داشتن دو قطعه عكس، كارت شناسايي معتبر و همچنين شماره داوطلب و پرونده گروه آزمايشي شركت در آزمون، به محل برگزاري آزمون و به نماينده سازمان سنجش مستقر در شهرستان برگزاري، مراجعه نمايند.

 4. آیلین می گوید

  سلام وقتتون بخیر زمان کارت ورود به جلسه ازمون تربیت بدنی۱۴۰۰ کی است؟!
  زمان برگذاری ازمون مشخص شده که چه روزی است؟! واینکه ایا قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری است؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام به شما
   زمان برگزاری آژمون مشخص شده داخل متن هم اومده از 31 شهریور تا 3 شهریور هستش که برای بانوان و آقایان زمان متفاوت هست
   بعد از اعلام نتایج اولیه هستش
   کارت ورود به جلسه هم در حوزه تحویل داده میشه،باز 24 مرداد اطلاعیه میاد سر بزنید

 5. هلنا می گوید

  سلام .این که باید فیش هزینه سلامت و تندرستی و معاینه پزشکی رو داشته باشیم .کجا باید این معاینات رو انجام بدیم ؟و چه زمانی ؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام هلنا خانم گرامی
   شما باید ده مرداد هزینه سلامت رو واریز کنید، تو خود حوزه معاینه می کنند

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]