تام لندتام لندمازتام لندمازلوییز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

زمان و مکان آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه روزانه و فرهنگیان کنکور 99 + فیلم آموزشی

زمان و مکان آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه روزانه و فرهنگیان کنکور 99
آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه ها در کنکور 99 – عکس از صداو سیما

پی سی کنکور : سازمان سنجش طی اطلاعیه ای نحوه توزیع کارت،زمان و مکان برگزاری آزمون عملی رشته های علوم ورزشی و تربیت بدنی در کنکور 99 را اعلام کرد.

اطلاعیه سوم مورخه 99/06/22

– اعلام زمان و محل برگزاری آزمون عملي رشته‌ علوم ورزشي و آموزش تربيت بدني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در کنکور سراسری 99

پيرو اطلاعيه مورخ 99/06/16 (موضوع بند9) در خصوص اعلام زمان و محل برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی آزمون سراسري سال 1399، به اطلاع متقاضيان تحصیل در رشته تحصيلي علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان در آزمون سراسري سال 1399 میرساند، که همه متقاضیان میبایست با رعایت شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه قبلی (اطلاعیه مورخ 99/06/16) و با توجه به استان و شهرستان محل اقامت خود مطابق جدول پیوست به محل برگزاری آزمون عملی رشته ذیربط مراجعه نمایند. با توجه به اینکه زمان مراجعه متقاضیان براساس حرف اول نام خانوادگی آنها در برنامه زمانی پیوست مشخص گردیده، ضرورت دارد در تاریخ و ساعت تعیین شده برای آزمون عملی به محل های اعلام شده مراجعه شود. عدم مراجعه برای آزمون عملی به منزله انصراف از پذیرش در این رشته خواهد بود.

لازم به توضیح است متقاضیان برای آگاهی از شرایط شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی میبایست به درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به نشانی https://ssrc.ac.ir مراجعه نمایند.

دریافت فایل فايل  فرمت PDF

عنوانلینک اصلیلینک کمکی
محل و برنامه زماني برگزاري آزمون عملي تربيت بدني کنکور 99

اطلاعیه دوم مورخه 99/06/16

پيرو اطلاعيه مورخ 99/05/22 در خصوص پرينت كارت شركت در آزمون سراسري 1399، بدين‌‌وسيله‌ نظر متقاضيان تحصیل در رشته تحصيلي علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌های دانشگاه فرهنگيان در آزمون سراسري سال 1399 را به‌ نكات زير جلب مي‌نماید:

 

– نحوه پذیرش و زمان اعلام نتایج رشته علوم ورزشی متمرکز کنکور ۹۹

1- پذیرش دانشجو برای رشته علوم ورزشی در سال 1399 بصورت متمرکز خواهد بود و نتایج نهایی آن همراه با سایر رشته های متمرکز اعلام خواهد شد.

 

– آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99 از بین چه داوطلبانی انجام می شود؟

 آزمون عملي تربيت بدني منحصراً از متقاضیان گروه آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم انساني و علوم تجربي كه‌ در جلسه آزمون روزهاي پنجشنبه مورخ 99/05/30 و جمعه مورخ 99/05/31 حاضر بوده اند و (از تاريخ 99/05/28 لغايت 99/06/03) علاقه مندي خود را با پرداخت هزينه آزمون عملي در تاريخ مذكور در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان اعلام نموده‌اند بعمل خواهد آمد.

 

– نحوه انتخاب رشته تربیت بدنی کنکور ۹۹ پس از انجام آزمون عملی

افرادی كه متقاضي آزمون عملي رشته تحصيلي علوم ورزشي و يا آموزش تربيت بدني (دربخش پذیرش با آزمون)، شده اند، درصورت تمایل بعد از شرکت در آزمون عملی لازم است پس از اعلام نتايج اوليه کنکور سراسری با توجه به دوره‌هايي كه براساس كارنامه در آن مجاز به انتخاب رشته می شوند، با مراجعه به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان در زمان مقرر (اواخر شهریور ماه) نسبت به انتخاب كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي مربوط در فرم انتخاب رشته اين آزمون در هر اولويتي كه علاقه دارند اقدام نمايند.

متقاضيان رشته‌ تحصيلي مذکور براساس اولويت‌بندي رشته‌هاي خود در فرم انتخاب رشته گزينش خواهند شد.

 

– زمان توزیع کارت شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99

كارت شركت در آزمون عملي تربيت بدني در حوزه هاي برگزاري آزمون عملي تحويل متقاضیان خواهد شد. بر این اساس لازم‌ است‌ متقاضیان با همراه داشتن لباس‌ و كفش‌ ورزشي‌ منحصراً در روزهاي تعيين‌ شده‌ در حوزه برگزاري حضور يابند. بديهي ‌است‌ در صورت همراه ‌‌نداشتن‌ شناسنامه و كارت ملی توسط متقاضی‌ مراحل معاينات و آزمون ‌عملي‌ و مصاحبه از وی‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.

يادآوري مهم : متقاضيان رشته‌‌ تحصيلي علوم ورزشي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان بايد از سلامت كامل جسماني برخوردار بوده و بخصوص از سلامت قلبي و ريوي خود يقين داشته و آمادگي‌هاي لازم براي تستهاي آزمون‌ عملي‌ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي را داشته‌ باشند. با توجه به اينكه در محل حوزه برگزاري آزمون عملي معاينات پزشكي با نظارت پژوهشگاه تربيت بدني و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقيقات و فناوري انجام خواهد شد نياز به همراه داشتن گواهي سلامت و ارائه گواهي تندرستي براي متقاضیان نمي‌باشد.

– نحوه شرکت داوطلبان رشته تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

متقاضيان رشته آموزش تربيت بدني و علوم ورزشي پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر شركت در آزمون عملی، در صورتي كه در رديف معرفي شدگان رشته هاي فوق قرار گيرند، مي‌بايستي طبق اطلاعيه‌اي كه درخصوص زمان انجام مراحل مصاحبه رشته هاي تحصيلي دانشگاه فرهنگيان متعاقباً (دهه دوم مهرماه) توسط اين سازمان اعلام مي گردد، براي شركت در مصاحبه تخصصي و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي كه در دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار خواهد شد نیز شركت نمايند. در غير اينصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزينش تلقي می‌گردد. به عبارتي همه متقاضیان بايد حائز شرايط مصاحبه و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي بوده تا در گزينش نهائي كه براساس ضوابط اين سازمان انجام مي‌گردد، باشند.

متقاضيان رشته‌هاي‌ فوق در دوره روزانه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان وابسته به وزارت آموزش و پرورش در صورتي كه در آزمون عملی شركت نموده و در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي در دوره فوق قرار بگيرند، حق ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1400 به منظور انتخاب رشته محل‌های دوره روزانه را نخواهند داشت.

 

– هزینه ثبت نام شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه ها و موسسات و دانشگاه تربیت معلم فرهنگیان

متقاضيان رشته‌ علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان بايد علاوه بر مبلغ واريزي براي هزينه آزمون عملي (موضوع پرداخت 420.000 «چهارصد و بیست هزار» ریال در اطلاعيه مورخ 99/05/22)، می بایست حداکثر تا تاریخ 99/06/26 بابت انجام معاينه پزشكي و تست‌هاي سلامت و تندرستي مبلغ 450.000 (چهارصد و پنجاه هزار) ريال به شماره حساب 4001022603001582 و يا به شماره شبا IR760100004001022603001582 شناسه واريزي 385022674140107005100300340006 نزد بانك مركزي به نام درآمد اختصاصي پژوهشگاه تربيت بدني و علوم ورزشي قابل واريز در تمامی شعبات بانك‌ها واريز نموده و يا مراجعه به درگاه پژوهشگاه به نشانی www.ssrc.ac.ir به صورت برخط (آنلاین) پرداخت نموده و در زمان و محل اعلام شده در اطلاعیه مورخ 99/06/23 به حوزه‌هاي برگزاري محل آزمون عملي مراجعه نمايند. همچنين لازم است عبارت «بابت معاينه پزشكي و تست‌هاي سلامت و تندرستي آزمون عملی رشته علوم ورزشی سال 1399» روي اصل فيش واريزي مبلغ 450.000 (چهارصد و پنجاه هزار) ريال درج شده و آن را در روز آزمون تحويل حوزه آزمون عملي نمايند.

 

فیلم آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99

دیدن فیلم آزمون عملی زیر به شما کمک می کند تا با فضای کلی و شرایط نحوه سنجش آزمون عملی تربیت بدنی و علوم ورزشی جهت پذیرش در دانشگاه های روزانه و دانشگاه فرهنگیان در کنکور 99 آشنا شوید.

(لطفا روی فیلم زیر کلیک کنید تا play شود)

 

آدرس محل انجام معاينه پزشكی وآزمون عملی تربيت بدنی در کنکور سراسری 99

به زودی  . . .

 

 

– مهم ترین نکات شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی کنکور ۹۹

1- آزمون متناسب با شرایط کنونی کشور بازبینی و فیلم شیوه اجرای آزمون، همراه با دستورالعمل های مربوطه، در درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی قابل مشاهده می باشد. متقاضیان گرامی می‌توانند با مشاهده فیلم و تمرین مهارتهای لازم، آمادگی نسبی بیشتری را برای شرکت در آزمون علوم ورزشی کسب نمایند.

2- همه متقاضیان موظف هستند لباس و کفش مناسب سالن ورزشی، وسایل بهداشتی لازم از جمله 3 عدد ماسک، دو جفت دستکش لایتکس و مواد ضدعفونی کننده همراه داشته باشند تا در زمان حضور در دانشگاه اقدام به رعایت دستورالعمل های بهداشتی نمایند.

3- همه متقاضیان موظف به رعایت فاصله 2 متری از عوامل اجرایی و سایر متقاضیان می‌باشند، ضمن اینکه و از رد و بدل کردن وسایل شخصی با سایرین جداً خودداری نمایند.

4- به منظور حفظ سلامت متقاضیان و خانواده آنان، از ورود افراد همراه به حوزه های اجرای آزمون عملی جلوگیری خواهد شد. این افراد می بایست در محیطی خارج از فضای دانشگاه در انتظار اتمام آزمون و بازگشت متقاضیان باشند.

5- متقاضیان گرامی می بایست یک ساعت قبل از حضور در حوزه، آب و مواد غذایی مورد نیاز خویش را مصرف نمایند تا در صورت طولانی شدن فرایند آزمون دچار ضعف جسمی نشوند. همراه داشتن نوشیدنی و میان وعده مناسب و مصرف شخصی این مواد بلامانع است (در حوزه های آزمون عملی مواد غذایی و نوشیدنی توزیع نمی شود و هر متقاضی می بایست شخصاً احتیاجات خود در این زمینه را مرتفع سازد).

6- به همراه داشتن دو قطعه عكس 4×3، لباس‌ وكفش‌ ورزشي‌، اصل شناسنامه و يا كارت ملي و اصل فيش هزينه تست‌هاي سلامت و تندرستي و انجام معاينه پزشكي به مبلغ 450.000 (چهارصد ‌و پنجاه هزار) ريال در زمان آزمون عملي ضروري است. در غير اينصورت از متقاضی‌ آزمون ‌عملي‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.

7- همه متقاضيان می‌بایست طبق برنامه‌ زماني و اقدامات اعلام شده در این اطلاعیه و همچنین در اطلاعیه‌ای که در تاریخ 99/06/23 در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌گردد، عمل نمايند. آزمون‌ عملي علوم ورزشی قابل تمديد و یا تكرار نیست.

 

8- تکمیل فرم خوداظهاری:

تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه متقاضیان آزمون:

همه متقاضیان این آزمون لازم است از روز یک‌شنبه مورخ 99/06/23 به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نموده و پرینت آن را در روز برگزاری آزمون نزد خود داشته باشند. بدیهی است اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

 

9- نحوه اقدام متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا:

متقاضیانی که در زمان اجرای این آزمون (از 99/06/27 تا 99/06/30) دارای نشانه‌های ابتلا به بیماری کووید-19 (بیماری کرونا) می باشند و علائم بیماری آنها از تاریخ 99/06/15 به صورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز 99/06/22 لغایت 99/06/23 با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش (بخش آزمون سراسری) فرم خوداظهاری مبتلایان به بیماری کرونا را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند نباید در آزمون عملی که در تاریخهای 99/06/27 تا 99/06/30 انجام می‌شود حضور پیدا کنند. برای متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا در تاریخ دیگری که متعاقباً در مهر ماه با آنها هماهنگی می‌شود منحصراً در شهر تهران آزمون عملی برگزار خواهد شد.

10- باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه متقاضیان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص همه روزه صبح از ساعت 8:00 الي‌ 12:00 و بعد از ظهر از ساعت‌ 14:00 ‌الي‌ 16:00 با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان و يا شماره ‌تلفن ‌42163 با پيش شماره 021 در ميان بگذارند.

نتایج رشته های دارای مصاحبه کنکور 99 اعلام شد 

لینک مشاهده نتایج :

http://result2.sanjesh.org/RSSar/RSSar99SCon/

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11423

ممکن است شما دوست داشته باشید
429 نظر
 1. امیررضا می گوید

  ممکنه ایا فرهنگیان مجاز نشی اما ازمون رو قبول بشی؟و معلم ورزش بشی؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امیررضا عزیز
   ممکنه بله به مصاحبه معرفی بشید اما با توجه به رتبه شما قطعا شانس کمی هست

 2. علی می گوید

  لطفا بعد اینکه آزمون دادین بیاین اینجا بگین کیا براتربیت بدنی فرهنگیان قبول نشدین چون تو هر استان فوقش ۱۰ نفرمیگیرن اونوقت تعداد شرکت کنندگان حداقل ۱۰۰۰نفر توهراستانع اونم با پارتی نمره آزمون عملی میدن

 3. علی می گوید

  دوستان امسال اصلا بهداشتو رعایت نکردن تو یک سالن حداقل ۲۵۰ نفر بودن و من خیلی پشیمون شدم که چرا رفتم چون بعدش کرونا گرفتم ونمره ی آزمون عملیم هم خیلی ناعادلانه بود بااینکه من وخانواده ام ورزشکاریم ولی مثل اینکه پارتی بازی بهتر جواب میده

 4. علی خان می گوید

  سلام ثبت نام ازمون عملی تربیت بدنی سال ۱۴۰۰ کِی هست ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام علی جان
   بستگی به زمان کنکور 1400 داره معمولا دو سه هفته بعد کنکور

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]