مشاوره کنکور idnovinتام لند 1400تام لندaka100منتا

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 + کارت اعتباری کنکور 99

جزئیات کامل هزینه ثبت نام و نحوه خرید کارت اعتباری کنکور 99 سازمان سنجش

هزینه ثبت نام کنکور

پی سی کنکور : یکی از سوالات داوطلبان هنگام ثبت نام کنکور سراسری 99 ،هزینه ثبت نام کنکور 99 دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد می باشد ،به همین دلیل به صورت اختصاصی در این مطلب به این موضوع می پردازیم.

فهرست مطلب :

1- هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99

2- هزینه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 99

3- هزینه ثبت نام دانشگاه های پیام نور ، غیرانتفاعی کنکور 99

4- هزینه ثبت نام کنکور 99 دانشگاه فرهنگیان

5- هزینه ثبت نام در دو یا چند گروه آزایشی کنکور 99

6- هزینه ثبت نام دانشگاه های پیام نور ، غیرانتفاعی کنکور 99

7- هزینه ثبت نام کنکور 99 در کافی نت چقدر است؟

8- خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99 + لینک

 

1- هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99

پس از اینکه زمان ثبت نام کنکور 99 فرا رسید،شما باید ابتدا نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون سراسری 99 اقدام کنید.تعرفه ثبت نام کنکور سراسری 99 سازمان سنجش دارای تغییراتی می باشد .

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 37/000 هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي) اقدام نمايند.

و در صورتی که علاقه مند هستید اخبار مراحل مختلف برگزاری کنکور 99 را به صورت پیامک از طرف سازمان سنجش دریافت نمایید، 600 تومان باید بیشتر پرداخت کنید،در کل کارت اعتباری به مبلغ 37/600 که شامل (هزینه ثبت نام + هزینه استفاده از خدمات پیامک) را انتخاب نمایید.

هزینه پیامک سازمان سنجش برای کنکور

2- هزینه ثبت نام کنکور 99 دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور 99 دانشگاه آزاد نیاز به هزینه ای ندارد ،زیرا چند سالی است که کنکور سراسری با دانشگاه آزاد ترکیب شده و شما با شرکت در کنکور سراسری  99 می توانید در صورت تمایل در دانشگاه آزاد نیز اقدام به انتخاب رشته کنید که البته انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیازمند هزینه بوده و شما در زمان انتخاب رشته که در مرداد ماه 99 می باشد اقدام به پرداخت هزینه آن می کنید.

هزینه ثبت نام شرکت در دو گروه آزمایشی کنکور سراسری

3- اگر بخواهیم علاوه بر گزینش در دانشگاه های سراسری و دولتی برای کنکور 99 ، در دانشگاه های غیر روزانه نیز گزینش شویم ، چه کنیم؟

کسانی که علاقه دارند، در زمان انتخاب رشته (پس از اعلام نتیجه اولیه کنکور 99 در مرداد ماه )، از رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات غیردولتی (غیر انتفاعی) هم رشته هایی را انتخاب نمایند، لازم است در سیستم خرید کارت اعتباری، مبلغ 18/000 هزار تومان واریز و شماره سریال (ده رقمی) دریافت نمایند.

نکته : البته این مورد در زمان انتخاب رشته کنکور 99 نیز قابل پرداخت است،پس جای نگرانی ندارد،حتی اگر الان خریداری نکنید،و پیشنهاد ما هم این است که در زمان انتخاب رشته مرداد ماه در صورت تمایل خریداری کنید.

4- هزینه ثبت نام کنکور 99 دانشگاه فرهنگیان

در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندي به رشته‌هاي دانشگاه‌هاي فرهنگيان و تربيت دبير شهيد رجايي تهران، به اطلاع مي‌رساند كه در صورت اخذ مجوزهاي قانوني توسط وزارت آموزش و پرورش از مراجع ذيصلاح براي پذيرش دانشجو در دانشگاه‌هاي فوق، موضوع در مرحله انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (حدود دهه دوم مرداد ماه سال 1399) اطلاع‌رساني خواهد شد.

هزینه ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

5- هزینه ثبت نام شرکت در دو گروه کنکور جداگانه 99 چقدر است؟

هزینه ثبت نام برای هر کنکور برابر با با 37/000 تومان است و شما اگر علاقه دارید علاوه بر رشته ی خودتان در رشته دیگری نیز کنکور دهید(مشاهده شرایط شرکت در کنکور 99) ، مبلغ جداگانه دریافت می شود (پس از پرداخت مبلغ برای هر گروه، شماره سریال جداگانه دریافت می کنید).

به طور مثال شما می خواهید در کنکور ریاضی و زبان های خارجی شرکت کنید ،پس باید دو کارت اعتباری خریداری نمایید.

منظور از ثبت‌نام در 2 يا 3 گروه آزمايشي بدين صورت است كه داوطلب مي‌تواند علاوه بر انتخاب يكي از گروه‌هاي آزمايشي (علوم رياضي و فني يا علوم تجربي يا علوم انساني) به عنوان گروه آزمايشي اصلي در گروه آزمايشي هنر و زبان خارجي نيز متقاضي شود؛ به عبارت ديگر، هيچ داوطلبي نمي‌تواند به طور همزمان، در گروه‌هاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني شركت نمايد.

هزینه ثبت نام دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی در کنکور

6- هزینه ثبت نام کنکور 99 در کافی نت

داوطلبان می توانند با استفاده از اینترنت در خانه و یا مکان های عمومی می توانند ثبت نام در کنکور را انجام دهند (مشاهده مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 99)، اما معمولا داوطلبان برای ثبت نام کنکور 99 از کافی نت ها استفاده می کنند،هزینه ثبت نام کنکور 99 همانطور که گفته شد 37/000 تومان در نظر گرفته شده اما بین 5 تا 15 هزار را به عنوان دستمزد خدمات خود دریافت می کنند در کل می توان گفت هزینه ثبت نام کنکور 99 در کافی نت 45 تا 50 هزار تومان برای شما آب می خورد !

هزینه ثبت نام کنکور در کافی نت

8- چگونه هزینه ثبت نام در کنکور سراسری 99 را پرداخت کنیم؟

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 370.000 (سيصدوهفتادهزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي) اقدام نمايند.

آموزش خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99

 هزینه ثبت نام در هر گروه آزمایشی 37/000 تومان است که پس از پرداخت، شماره سریال اعتباری (شماره ۱۲رقمی) برای شما نمایش داده می شود. آن شماره را یادداشت نمایید،حالا بریم آموزش نحوه خرید کارت اعتباری آژمون سراسری را با هم ببینیم :

– مراحل خرید کارت اعتباری کنکور 99

1- مرحله اول خرید کارت اعتباری کنکور سراسری :

خب ابتدا به لینک خرید کارت اعتباری کنکور سراسری 99 به آدرس زیر می رویم :

http://epay.sanjesh.org/Payment

اگر آدرس بالا براتون باز نشد ،آدرس سایت سنجش (sanjesh.org) رو مستقیما در مرورگرتون رو وارد کنید. و در منوی سمت چپ دسترسی سریع گزینه خرید کارت اعتباری رو پیدا و روی آن کلیک کنید.


2- مرحله دوم خرید کارت اعتباری کنکور سراسری :

در این مرحله باید کارت اعتباری مدنظرتون را انتخاب کنید  :

به مجموعه آزمون سراسری دقت کنید:

*در این مرحله ابتدا سریال ثبت نام آزمون سراسری 99 + هزینه پیامک های اطلاع رسانی را تیک بزنید.(گزینه دوم)

ما به تفاوت این گزینه و گزینه سوم ،تنها هزینه پیامکی 600 تومانی می باشد ،که برای اطلاع بیشتر از مراحل مختلف کنکور 99 پیشنهاد می شود همین گزینه دوم را تیک بزنید در غیر اینصورت گزینه سوم را تیک بزنید. 

گزینه اول هم برای علاقه مندی برای رشته های پیام نور و غیر انتفاعی است که در صورت نیاز می توانید بعد از خرید کارت اعتباری سریال ثبت نام کنکور سراسری ،این شماره سریال را نیز خریداری کنید.


3- مرحله سوم خرید کارت اعتباری کنکور سراسری :

در این مرحله نیز مشخصات خود را وارد نموده ،  و گزینه تایید و ادامه را بزنید.

و مجددا در صفحه باز شده (شماره پیگیری در کادر مشکی) را در جایی یادداشت نمایید.

و سپس در انتهای صفحه گزینه ادامه روند پرداخت را وارد نمایید.


4- مرحله چهارم خرید کارت اعتباری کنکور سراسری :

در این مرحله به درگاه بانکی هدایت می شوید

کافی است که مشخصات کارت بانکی که در دسترس دارید را وارد نمایید تا پرداخت انجام شود.

(پس از تکمیل مشخصات کارت ،گزینه پرداخت را وارد کنید)


5- مرحله پنجم خرید کارت اعتباری کنکور سراسری :

در صورت موفقیت آمیز بودن روند پرداخت هزینه کارت اعتباری ،یک شماره سریال به همراه رمز عبور به شما ارائه می شود

 

حالا می توانید ثبت نام کنکور را هم شروع کنید، که با استفاده از آموزش ثبت نام کنکور سراسری 99 فرآیند ثبت نام بسیار برایتان راحت تر می شود.

 

– برخی از سوالات رایج در هنگام خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور 99

* از کارت‌های اعتباری کدام بانک می‌توانم جهت پرداخت وجه استفاده نمایم؟
شما می‌توانید از تمام کارت‌های بانک‌های عضو شبکه شتاب که رمز اینترنی آنها فعال شده است، استفاده نمایید و هیچ الزامی به یکی بودن بانک صادرکننده کارت اعتباری و درگاه پرداخت وجود ندارد.

* شماره پیگیری پرداخت را مشاهده ننمودم
شماره پیگیری پرداخت به تمامی کاربران و درهنگامی که کاربر بانک مورد نظر خود برای پرداخت را انتخاب می‌نماید، نمایش داده می‌شود و تا زمانی تاییدیه مربوطه به “یاداشت نمودن شماره پیگیری پرداخت ” تایید نگردید پرداخت انجام نمی گردد، تنها درصورتی شماره پیگیری پرداخت نشان داده نمی‌شود که ثبت درخواست کاربر با مشکل روبرو شده و کاربر برای پرداخت وجه آماده نمی‌گردد. در صورتی که پرداخت وجه انجام داده‌اید، شماره پیگیری پرداخت به شما نمایش داده شده است.

* کارت اعتباری خریداری شده را مشاهده نکردم
آیا از پرداخت موفق خود مطمئن هستید؟ در صورت اطمینان، با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، کارت خود را مشاهده نمایید. در صورتی که پرداخت شما ناموفق باشد، در این قسمت به شما پیامی مبتنی بر ناموفق بودن پرداخت وجه نمایش داده می‌شود

* چگونه می‌توانم کارت خود را مجددا مشاهده نمایم؟
با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، کارت خود را مشاهده نمایید.

* صورت‌حساب بانکی را دریافت کرده‌ام و از کسر وجه مطمئن هستم اما کارت اعتباری را دریافت نکرده‌ام.
با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، کارت خود را مشاهده نمایید.

* بانک من SMS کسر وجه را برای تلفن همراه من ارسال نموده است اما در سایت پیام عدم موفقیت در پرداخت تراکنش را مشاهده کردم.
در برخی موارد، در ابتدا وجه از حساب کاربر کسر شده اما به دلایلی فرآیند واریز وجه به حساب تکمیل نمی‌گردد و وجه به صورت خودکار به حساب داوطلب عودت داده می‌شود. در این‌گونه موارد، کسر از حساب به صاحب حساب از طریق پیامک اطلاع داده می‌شود اما عودت وجه به دلیل صرف زمانی بین ۲ تا ۷۲ ساعت، بلافاصله به داوطلب اطلاع رسانی نمی‌شود. در صورتیکه در این سایت با پیغام عدم موفقیت در پرداخت مواجه شدید، منتظر بازگشت وجه تا ۷۲ ساعت به حساب خود باشید. در صورت عدم استرداد وجه، از پشتیبانی درگاه پرداخت انتخابی، مورد را پیگیری نمایید.

* در هنگام پرداخت وجه، ارتباط اینترنتی من قطع شد.
با استفاده از شماره پیگیری پرداخت خود، به بخش «مشاهده مشخصات کارت» رفته و با ورود مشخصات فردی که در هنگام خرید ثبت نموده‌اید، وضعیت پرداخت خود را بررسی نمایید.

* هنگامی که برای مشاهده کارت اقدام می‌نمایم، با پیغام « این مشخصات در سامانه موجود نیست » مواجه می‌شوم.
زمانی این پیغام را مشاهده می‌نمایید که مشخصات فردی خود را دقیقا مطابق آنچه در زمان خرید کارت ثبت نموده‌اید، وارد نمی‌نمایید. با دقت بیشتر مشخصات فردی را ثبت نمایید.

 

برگرفته از سازمان سنجش و پی سی کنکور

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=12152

ممکن است شما دوست داشته باشید
8 نظر
 1. Surur می گوید

  سلام ببخشید کنکور هنر هم نظام قدیم و نظام جدید داره ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله برای مثال سوالات کنکور هنر 98 را ببینید :
   https://p30konkor.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%86%D8%B1-98/

 2. حسین می گوید

  سلام ، من دانشجوی ترم ۸ پیام نور هستم و میخواستم تو کنکور تجربی۹۹ شرکت کنم و متولد بهمن ۷۵ .تابستون به مرکز نظام وظیفه رفتم و گفتن بهتره وقتی قبول شدی از دانشگاه انصراف بدی به شرطی که مدرک معادل دیپلم ونه کاردانی بهت بدن میتونی توی رشته های دکتری تو دانشگاه ثبت نام کنی.شرایط من هم همین طوره و انصراف ندادم.من کد چند نظام وظیفه رو بزنم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام حسین جان
   برای کدهای نظام وظیفه مطلب زیر را دنبال کنید :
   https://p30konkor.com/%da%a9%d8%af-%d9%86%d8%b8%d8%a7%d9%85-%d9%88%d8%b8%db%8c%d9%81%d9%87-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1/
   ولی این کدها بیشتر برای آمارگیری هستش،چون خیلی از توضیحات نظام وظیفه نامفهوم هستش،هر گزینه ای رو که شرایط نزدیکتره بهتون ،همون رو انتخاب کنید مشکلی پیش نمیاد

 3. حامد می گوید

  سلام خسته نباشید
  هزینه ثبت نام کنکور انسانی چقدره؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام حامد عزیز
   هزینه ثبت نام کنکور هنوز رسمی اعلام نشده ولی احتمالا مبلغی بین 35 تا 40 هزار تومان هستش

 4. حمید می گوید

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  من بزرگسالان نظام جدید هستم اما یک درس رو می افتم خرداد با این وضع می تونم کنکور 99 شرکت کنم یا باید دیپلم رو بگیرم و برای 1400 شرکت کنم

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام حمید جان
   بله می توانید در کنکور 99 شرکت کنید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]