TAMLAND

alt

مصاحبه با مهدی نیکوکار رتبه 1 کنکور انسانی ۱۴۰۲

 

مهدی نیکوکار رتبه 1 کنکور انسانی ۱۴۰۲  است و مصاحبه با این رتبه های برتر می تواند نکاتی را از طی این مسیر و به دست آوردن این موفقیت برای کنکوری های سال بعد روشن تر سازد. در ادامه این مصاحبه را بخوانید.

مطالب پیشنهادی : درصدهای رتبه 1 کنکور انسانی ۱۴۰۲ چقدر بود؟

مهدی نیکوکار رتبه یک کنکور انسانی ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره موفقیتش در کنکور گفت: از سال دهم برای موفقیت در کنکور برنامه‌ریزی و مطالعه را به صورت جدی آغاز کردم.

وی افزود: روزانه برای کنکور مطالعه می‌کردم و ساعت آن را افزایش می‌دادم، حتی در روز‌های تعطیل هم فرصت را غنیمت می‌شمردم، البته اوقات فراغت هم داشتم.

نیکوکار با بیان اینکه از مدرسه سمپاد با معدل ۱۹.۷۳ فارغ‌التحصیل شده‌ام، تاکید کرد: قصد ادامه تحصیل در رشته علوم قضائی و حقوق را در دانشگاه تهران دارم و تلاش و هدفم در قبولی کنکور بود، اما فکر رتبه کنکور را هم نمی‌کردم.

رتبه یک کنکور انسانی ۱۴۰۲ افزود: از آنجایی که مدال طلای المپیاد را داشتم و از کنکور معاف بودم، اما در نوبت دی ماه کنکور شرکت کردم.

نیکوکار اضافه کرد: مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال دهم هنوز به تصویب نرسیده بود و بنده دروس عمومی را هم مطالعه کرده بودم، سوابق تحصیلی ضربه بزرگی را به داوطلب را وارد می‌کند و با اعلام تراز کنکور و سوابق تحصیلی این قضیه برایم ثابت شد؛ چرا که شاهد تقلب‌هایی زیادی در امتحانات نهایی بوده‌‌ام.

وی بیان کرد: به داوطلبان کنکور پیشنهاد می‌کنم که وارد حواشی نشوند و فقط روی اهداف خود متمرکز باشند.

رتبه یک کنکور افزود: در کلاس‌های کنکوری شرکت نکردم و فقط در برخی آزمون‌ها حضور داشتم و از برخی کتاب‌های تست استفاده کردم./ خبرگزاری آنا

وی عنوان کرد: پدر و مادرم تا مقطع راهنمایی تحصیل کرده اند و پدرم کارگر ساده است./ خبرگزاری ایرنا

مصاحبه های بیشتری را در پست مصاحبه با رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۲ بخوانید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
(منتشر نخواهد شد)
1 دیدگاه های شما در پی سی کنکور
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
X
[تام لند]