تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

زمان اعلام نتایج امتحان نهایی خرداد 99 + دریافت نمرات امتحان نهایی دوازدهم

نتایج امتحانات نهایی خرداد ماه 99

زمان اعلام نتایج امتحان نهایی خرداد 99
نتایج امتحانات نهایی خرداد 99

پی سی کنکور : طبق برنامه امتحانات نهایی خرداد ،امتحانات از شنبه 17 خرداد ماه آغاز و تا 15 تیرماه به طول می انجامد، بسیاری از دانش آموزان نیز به دنبال اطلاع از نتایج امتحانات نهایی خرداد 99 هستند که در ادامه آخرین اطلاعات از زمان اعلام نتایج این امتحانات را بررسی می کنیم.

رئیس مرکز سنجش درباره امتحانات نهایی خرداد 99 دانش آموزان سال دوازدهم روزانه، دانش آموزان بزرگسال و داوطلب آزاد پایه سوم متوسطه نظری و فنی و حرفه‌ای و پیش دانشگاهی شاغل به تحصیل در مدارس داخل و خارج از کشور، گفت : تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم، دانش‌آموزان را به دو گروه تقسیم کردیم که حدفاصل اجتماعی بین صندلی دانش‌آموزان باید بین 1.8 تا ۲ متر مربع رعایت شود؛ یعنی دانش‌آموز تا صندلی جلوی و بغلی حدود دو متر فاصله داشته باشد.

به گفته ساکی ، پیش‌بینی کرده‌ایم که مراقبین بهداشت در مبادی ورودی سالن‌ های برگزاری امتحانات حضور داشته باشند. دانش آموزان را به استفاده از ماسک و دستکش و رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌ها توصیه کرده‌ایم. ما آماده‌ایم که امتحانات را برگزار کنیم. سوالات را طرح می‌کنیم و انشالله اگر مورد جدیدی نباشد با توکل بر خداوند متعال هفدهم امتحانات نهایی پایه دوازدهم را برگزار می‌کنیم.

هم چون امتحانات نهایی سال های اخیر پیش بینی می شود که حدقل دو هفته بعد از آخرین امتحان و انتهای تیرماه کارنامه و نتایج امتحانات نهایی خرداد 99 منتشر شود.

وی همچنین اضافه کرد که فارغ ‌التحصیلان دوره متوسطه که متقاضی‌ ترمیم و ارتقای نمرات درس یا دروس نهایی پایه سوم متوسطه خود هستند نیز می‌توانند با شرکت در امتحانات نهایی دی‌ماه نمره خود را ارتقاء داده و ترمیم کنند.

 

سوالات متداول :

*سایت اعلام نتایج امتحانات نهایی خرداد 99 چیه؟

در حال حاضر نمرات امتحان نهایی به صورت آنلاین در سایت قرار نمی گیرد و شما باید به صورت حضوری به مدرسه ای که در آن ثبت نام کرده اید مراجعه کنید و نمرات خود را مشاهده کنید.

*نحوه دریافت نمرات و کارنامه امتحان نهایی خرداد 99 چگونه است؟

تنها راه مشاهده نمرات نهایی و دریافت کارنامه مراجعه حضوری به مدرسه ای است که در آن برای امتحانات نهایی ثبت نام کرده اید

چه زمانی می توانم به نمره امتحان نهایی اعتراض کنم؟

معمولا دو هفته پس از آخرین امتحان نهایی نتایج اعلام میشه و می توانید در صورتی که از نحوه تصحیح و نمره دهی اراضی نبوده اید و احساس می کنید، نمره بیشتری خواهید گرفت می توانید اعتراض بزنید و معمولا مهلت 5 روزه ای برای اعتراض به نمره امتحانی وجود دارد.

 

منابع : پی سی کنکور ،خبرگزاری ایسنا

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=14605

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]